Byredo Black Saffron, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Black Saffron van Byredo, flacon met een zachte schaduw
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenHerfstWinter

Moment van de dagAvondje uitAvond

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 44%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 42%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 44%Herfst

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 38%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 250 stemmen

  • Zeer zwak2%5 stemmen
  • Zwak8%20 stemmen
  • Matig26%65 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)44%110 stemmen
  • Eeuwig20%50 stemmen

Sillage, 250 stemmen

  • Intiem8%20 stemmen
  • Gemiddeld30%75 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)42%105 stemmen
  • Enorm20%50 stemmen

Seizoen, 250 stemmen

  • Lente12%30 stemmen
  • Zomer6%15 stemmen
  • Herfst (Meeste stemmen)44%110 stemmen
  • Winter38%95 stemmen

Moment van de dag, 250 stemmen

  • Overdag14%35 stemmen
  • Kantoor14%35 stemmen
  • Avond34%85 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)38%95 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 14,49Eerder € 22,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 4,83/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 91,80Eerder € 203,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 3,06/ml37% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Byredo Black Saffron mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Maison Crivelli Safran Secret

    Maison Crivelli

    Safran Secret

    3ml: was € 32,90, nu € 20,79

    Deelt Blond hout · Saffraan

  • Decant van Memo Paris French Leather Rose

    Memo Paris

    French Leather Rose

    3ml: was € 39,90, nu € 25,29

    Deelt Framboos · Saffraan

  • Klantfavoriet
    Decant van Louis Vuitton Ombre Nomade

    Louis Vuitton

    Ombre Nomade

    3ml: was € 33,90, nu € 21,51

    Deelt Framboos · Saffraan

  • Decant van Tom Ford Tuscan Leather

    Tom Ford

    Tuscan Leather

    3ml: was € 25,90, nu € 16,56

    Deelt Framboos · Saffraan

  • Decant van Memo Paris Leather

    Memo Paris

    Leather

    3ml: was € 30,90, nu € 19,71

    Deelt Leer · Vetiver

  • Decant van Atelier des Ors Pink Me Up

    Atelier des Ors

    Pink Me Up

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Framboos · Roos

  • Decant van Balmain Cuir Élysées

    Balmain

    Cuir Élysées

    3ml: was € 26,90, nu € 18,90

    Deelt Framboos · Leer

  • Bespaar 37%
    Decant van Goldfield & Banks Pacific Rock Moss

    Goldfield & Banks

    Pacific Rock Moss

    3ml: was € 20,90, nu € 13,23

    Deelt Jeneverbessen · Vetiver

Combineer met

Byredo Black Saffron + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Montale Black Aoud

    Montale

    Black Aoud

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Voegt Patchoeli · Agarhout (oud) toe

  • Decant van Joy by Dior

    Dior

    Joy by Dior

    3ml: was € 14,90, nu € 9,45

    Voegt Patchoeli · Muskus toe

  • Decant van Hermès L’Ambre des Merveilles

    Hermès

    L’Ambre des Merveilles

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

    Voegt Labdanum · Patchoeli toe

  • Bespaar 36%
    Decant van Dior Sauvage Extrait

    Dior

    Sauvage Extrait

    3ml: was € 19,90, nu € 12,78

    Voegt Ceder · Patchoeli toe

Meer van Byredo

Byredo werd in 2006 in Stockholm opgericht door Ben Gorham, en de parfums hebben een sobere, Scandinavische helderheid.

Ontdek Byredo (18)
  • Decant van Byredo Gypsy Water

    Byredo

    Gypsy Water

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Byredo Blanche

    Byredo

    Blanche

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

  • Decant van Byredo Animalique

    Byredo

    Animalique

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

  • Decant van Byredo Bal d'Afrique

    Byredo

    Bal d'Afrique

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Byredo La Tulipe

    Byredo

    La Tulipe

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

  • Decant van Byredo Rose of No Man's Land

    Byredo

    Rose of No Man's Land

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

  • Bespaar 36%
    Decant van Byredo Mojave Ghost

    Byredo

    Mojave Ghost

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

  • Decant van Byredo Mumbai Noise

    Byredo

    Mumbai Noise

    30ml: was € 267,90, nu € 120,60

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Byredo Black Saffron naar?

Byredo Black Saffron opent met Jeneverbessen, Pomelo en Saffraan. In het hart vind je Zwart viooltje, Leer en Roos. Het droogt af naar Blond hout, Framboos en Vetiver.

Blijft Byredo Black Saffron lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (44% van de stemmen), en 64% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Byredo Black Saffron geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 6% van de seizoensstemmen.

Is Byredo Black Saffron geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 38% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.

Is Byredo Black Saffron voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 72% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 28% naar overdag of kantoor.

Kan ik Byredo Black Saffron op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 14% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Byredo Black Saffron?

Black Saffron is gemaakt door Byredo. Het kwam uit in 2012. De concentratie is Eau de Parfum.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Byredo Black Saffron dragen?

Een 10ml-decant van Byredo Black Saffron bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Byredo kan ik proberen?

Naast Byredo Black Saffron heeft 10ML ook Gypsy Water, Blanche en Animalique van Byredo, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Byredo Black Saffron het originele parfum?

Ja. Elke decant van Byredo Black Saffron wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Byredo, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.