Byredo · Eau de Parfum
Byredo Black Saffron
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Black Saffron by Byredo is an Eau de Parfum built almost entirely on its opening: saffron and juniper berries, warm and a little bitter-green at once. There is no long story after that; the composition holds to those two notes instead of unfolding through a heart and base, giving it a stark, almost austere character. Launched in 2012, it is worn by men and women without much distinction, and suits anyone who likes one strong idea over a crowded blend. The votes cluster in autumn and winter, worn mostly in the evening and at night. The vote comes back long-lasting for longevity and strong for sillage, so it announces itself rather than sitting quiet. A 3ml decant is enough to know within a week whether that starkness works for you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Black Saffron
Black Saffron vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Byredo
- Concentratie
- Eau de Parfum
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Byredo Black Saffron, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 44%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 42%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 44%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 38%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 250 stemmen
- Zeer zwak2%5 stemmen
- Zwak8%20 stemmen
- Matig26%65 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)44%110 stemmen
- Eeuwig20%50 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem8%20 stemmen
- Gemiddeld30%75 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)42%105 stemmen
- Enorm20%50 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente12%30 stemmen
- Zomer6%15 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)44%110 stemmen
- Winter38%95 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag14%35 stemmen
- Kantoor14%35 stemmen
- Avond34%85 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)38%95 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Byredo Black Saffron mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Blond hout · Saffraan
Deelt Framboos · Saffraan
- Klantfavoriet
Deelt Framboos · Saffraan
Deelt Framboos · Saffraan
Deelt Leer · Vetiver
Deelt Framboos · Roos
Deelt Framboos · Leer
- Bespaar 37%
Deelt Jeneverbessen · Vetiver
Combineer met
Byredo Black Saffron + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Patchoeli · Agarhout (oud) toe
Voegt Patchoeli · Muskus toe
Voegt Labdanum · Patchoeli toe
- Bespaar 36%
Voegt Ceder · Patchoeli toe
Meer van Byredo
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Byredo Black Saffron naar?
Byredo Black Saffron opent met Jeneverbessen, Pomelo en Saffraan. In het hart vind je Zwart viooltje, Leer en Roos. Het droogt af naar Blond hout, Framboos en Vetiver.
Blijft Byredo Black Saffron lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (44% van de stemmen), en 64% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Byredo Black Saffron geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 6% van de seizoensstemmen.
Is Byredo Black Saffron geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 38% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Byredo Black Saffron voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 72% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 28% naar overdag of kantoor.
Kan ik Byredo Black Saffron op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 14% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Byredo Black Saffron?
Black Saffron is gemaakt door Byredo. Het kwam uit in 2012. De concentratie is Eau de Parfum.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Byredo Black Saffron dragen?
Een 10ml-decant van Byredo Black Saffron bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Byredo kan ik proberen?
Naast Byredo Black Saffron heeft 10ML ook Gypsy Water, Blanche en Animalique van Byredo, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Byredo Black Saffron het originele parfum?
Ja. Elke decant van Byredo Black Saffron wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Byredo, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







