Byredo Alto Astral
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Alto Astral by Byredo opens with aldehydes and coconut water, a fizzy, faintly milky freshness. From there it moves straight into a warm, woody base of amber, cashmeran and sandalwood, smooth rather than sweet. New for 2025, it is worn by men and women alike, anyone who wants a fresh opening that settles into something calmer. Voters wear it across summer and spring, from day into evening and night, which makes it flexible rather than tied to one moment. The longevity vote leans long-lasting. Most wearers call its sillage moderate, keeping it fairly close rather than loud. A 10ml decant is enough to live with it through a season and decide if it earns a place on your shelf.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Alto Astral
Alto Astral vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Aldehyden
- Kokoswater
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Byredo
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Byredo Alto Astral, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenmuskusachtig, houtig, poederig, aldehydisch, amber
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Aldehyden
- Kokoswater
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 47%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 55%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 38%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 36%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 253 stemmen
- Zeer zwak4%10 stemmen
- Zwak11%28 stemmen
- Matig28%72 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)47%118 stemmen
- Eeuwig10%25 stemmen
Sillage, 227 stemmen
- Intiem10%22 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)55%125 stemmen
- Sterk30%68 stemmen
- Enorm5%12 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente27%67 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)38%96 stemmen
- Herfst20%49 stemmen
- Winter15%38 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)36%89 stemmen
- Kantoor14%36 stemmen
- Avond27%67 stemmen
- Avondje uit23%58 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Byredo Alto Astral mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Cashmeran · Amber
- Klantfavoriet
Deelt Aldehyden · Sandelhout
Deelt Aldehyden · Amber
Deelt Aldehyden · Amber
Deelt Aldehyden · Sandelhout
Deelt Aldehyden · Amber
- Bijna uitverkocht
Deelt Cashmeran · Amber
Deelt Aldehyden · Sandelhout
Combineer met
Byredo Alto Astral + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Muskus · Jasmijn toe
Voegt Vanille · Muskus toe
Voegt Vanille · Roos toe
- Bespaar 38%
Voegt Oranjebloesem · Jasmijn toe
Meer van Byredo
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Byredo Alto Astral naar?
Byredo Alto Astral opent met Aldehyden en Kokoswater. Het droogt af naar Amber, Cashmeran en Sandelhout. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als muskusachtig, houtig, poederig, aldehydisch en amber.
Blijft Byredo Alto Astral lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (47% van de stemmen), en 57% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Byredo Alto Astral geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 38% van de seizoensstemmen.
Is Byredo Alto Astral geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 15% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Byredo Alto Astral voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 50% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 50% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Byredo Alto Astral op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 14% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Byredo Alto Astral?
Alto Astral is gemaakt door Byredo. Het kwam uit in 2025.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Byredo Alto Astral dragen?
Een 10ml-decant van Byredo Alto Astral bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Byredo kan ik proberen?
Naast Byredo Alto Astral heeft 10ML ook Gypsy Water, Blanche en Animalique van Byredo, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Byredo Alto Astral het originele parfum?
Ja. Elke decant van Byredo Alto Astral wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Byredo, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







