Parfums de Marly Greenley
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Greenley van Parfums de Marly is frisse groene appel over zacht, mossig hout. Appel, bergamot en mandarijn zorgen voor een schone, pittige opening. Het midden wordt groen en zacht bloemig, met petitgrain, viooltje en een rozige zweem Pomarose, terwijl ceder en Cashmeran een zachte houtwarmte toevoegen. Eikenmos, musk en Amberwood vormen de basis, droog en subtiel poederachtig. Uitgebracht in 2020 wordt hij vooral door mannen gedragen, al past zijn frisheid bij iedereen die van een verzorgde, groene geur houdt. Stemmers kiezen hem voor lente- en zomerdagen, en hij is een logische keuze voor op het werk. De stem over geurduur helt naar langdurig. Bij de sillage komen de meeste dragers uit op gematigd. Probeer een 3ml-decant een week lang op werkdagen en kijk of de appel je overtuigt.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Greenley
Greenley vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Fris en groen opent Greenley met groene appel en Calabrische bergamot voordat ceder en eikenmos doorkomen. De geurduur is verdeeld: langhoudend voor sommigen, matig voor anderen; de meesten melden een matige sillage. De geur past het best bij zomerse dagen, en lente en kantoor passen ook bij het makkelijke, casual karakter.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Merk
- Parfums de Marly
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Parfums de Marly Greenley, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 50%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 69%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 43%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 55%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 2.821 stemmen
- Zeer zwak1%35 stemmen
- Zwak3%71 stemmen
- Matig41%1.159 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)50%1.402 stemmen
- Eeuwig5%154 stemmen
Sillage, 2.834 stemmen
- Intiem8%230 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)69%1.966 stemmen
- Sterk20%554 stemmen
- Enorm3%84 stemmen
Seizoen, 2.821 stemmen
- Lente37%1.050 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)43%1.200 stemmen
- Herfst16%450 stemmen
- Winter4%121 stemmen
Moment van de dag, 2.821 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)55%1.551 stemmen
- Kantoor30%846 stemmen
- Avond12%350 stemmen
- Avondje uit3%74 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Parfums de Marly Greenley mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Petitgrain · Muskus
- Bespaar 37%
Deelt Petitgrain · Mandarijn
Deelt Groene appel · Eikenmos
Deelt Eikenmos · Viooltje
- Klantfavoriet
Deelt Petitgrain · Ceder
Deelt Calabrische bergamot · Muskus
Deelt Amberhout · Mandarijn
- Bespaar 37%
Deelt Calabrische bergamot · Ceder
Combineer met
Parfums de Marly Greenley + een van deze
Voegt Bergamot · Citroen toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Roos · Jasmijn toe
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
Voegt Citroen · Roos toe
Meer van Parfums de Marly
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
- Bespaar 35%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Parfums de Marly Greenley naar?
Parfums de Marly Greenley opent met Calabrische bergamot, Groene appel en Mandarijn. In het hart vind je Cashmeran, Ceder, Petitgrain en Pomarose. Het droogt af naar Amberhout, Muskus en Eikenmos.
Blijft Parfums de Marly Greenley lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (50% van de stemmen), en 55% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (69% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Parfums de Marly Greenley geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 43% van de seizoensstemmen.
Is Parfums de Marly Greenley geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 4% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Parfums de Marly Greenley voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 85% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 15% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Parfums de Marly Greenley op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 30% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Parfums de Marly Greenley?
Greenley is gemaakt door Parfums de Marly. Het kwam uit in 2020.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Parfums de Marly Greenley dragen?
Een 10ml-decant van Parfums de Marly Greenley bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Parfums de Marly kan ik proberen?
Is deze decant van Parfums de Marly Greenley het originele parfum?
Ja. Elke decant van Parfums de Marly Greenley wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Parfums de Marly, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







