Parfums de Marly · Eau de Parfum
Parfums de Marly Kalan
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Kalan van Parfums de Marly opent met sinaasappel en bloedsinaasappel, scherper gemaakt met peper en andere kruiden. Oranjebloesem en lavendel landen in het hart, bloemig maar nooit zacht. De basis wordt warm en mineraal, sandelhout en witte musk tegenover een koele vleug cashmeran, met amber en poederige warmte eronder. Het kwam uit in 2019 en is gemaakt voor mannen die houden van citrus met echte pit in plaats van beleefdheid. Wie erover stemt, bewaart het voor herfst, winter en lente, gedragen overdag en tot in de avond. De meeste dragers noemen de houdbaarheid langdurig. De stem over sillage neigt meer naar gemiddeld dan naar sterk. Een 10ml-decant is genoeg om een heel seizoen te testen voordat je voor de flacon kiest.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Kalan
Kalan vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Op herfstdagen opent Kalan met bloedsinaasappel en peper en komt dan tot rust in oranjebloesem, lavendel en sandelhout. Voor de meesten houdt de geur lang aan, terwijl de sillage verdeeld is tussen gematigd en sterk. Winter en avonden werken ook; de warme kruiden passen bij een gedurfde stijl.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Bloedsinaasappel
- Sinaasappel
- Peper
- Specerijen
- Hartna een paar minuten
- Basiswat blijft hangen
- Cashmeran
- Minerale noten
- Sandelhout
- Witte musk
- Merk
- Parfums de Marly
- Concentratie
- Eau de Parfum
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Parfums de Marly Kalan, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenwitte bloemen, warm kruidig, citrus, houtig, aromatisch
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Bloedsinaasappel
- Sinaasappel
- Peper
- Specerijen
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Cashmeran
- Minerale noten
- Sandelhout
- Witte musk
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 50%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 45%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 35%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 40%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak2%
- Zwak5%
- Matig25%
- Langdurig (Meeste stemmen)50%
- Eeuwig18%
Sillage
- Intiem10%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)45%
- Sterk35%
- Enorm10%
Seizoen
- Lente22%
- Zomer18%
- Herfst (Meeste stemmen)35%
- Winter25%
Moment van de dag
- Overdag (Meeste stemmen)40%
- Kantoor5%
- Avond35%
- Avondje uit20%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Parfums de Marly Kalan mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Peper · Sinaasappel
Deelt Specerijen · Lavendel
Deelt Bloedsinaasappel · Lavendel
Deelt Specerijen · Lavendel
Deelt Specerijen · Witte musk
- Sale · 10% korting
Deelt Cashmeran · Lavendel
Deelt Minerale noten · Lavendel
- Klantfavoriet
Deelt Peper · Sinaasappel
Combineer met
Parfums de Marly Kalan + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Bergamot · Jasmijn toe
Voegt Roos · Bergamot toe
Voegt Vanille · Amber toe
- Sale · 15% korting
Voegt Neroli · Jasmijn toe
Meer van Parfums de Marly
- Bespaar 35%
- Bespaar 36%
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Parfums de Marly Kalan naar?
Parfums de Marly Kalan opent met Bloedsinaasappel, Sinaasappel, Peper en Specerijen. In het hart vind je Lavendel en Oranjebloesem. Het droogt af naar Cashmeran, Minerale noten, Sandelhout en Witte musk. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als witte bloemen, warm kruidig, citrus, houtig en aromatisch.
Blijft Parfums de Marly Kalan lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (50% van de stemmen), en 68% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (45% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Parfums de Marly Kalan geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 18% van de seizoensstemmen.
Is Parfums de Marly Kalan geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 25% van de seizoensstemmen.
Is Parfums de Marly Kalan voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 45% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 55% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Parfums de Marly Kalan op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Parfums de Marly Kalan?
Kalan is gemaakt door Parfums de Marly. Het kwam uit in 2019. De concentratie is Eau de Parfum.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Parfums de Marly Kalan dragen?
Een 10ml-decant van Parfums de Marly Kalan bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Parfums de Marly kan ik proberen?
Is deze decant van Parfums de Marly Kalan het originele parfum?
Ja. Elke decant van Parfums de Marly Kalan wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Parfums de Marly, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







