Diptyque Orphéon
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Orphéon by Diptyque opens on sharp, slightly bitter juniper berry, then folds into a warm, powdery jasmine at its centre. Cedar, tonka bean and a trace of talc take over on the drydown, dry and a little dusty rather than sweet. It arrived in 2021, worn equally by men and women who like their florals kept clean rather than heady. Cooler months bring it out, and it is mostly reached for once the sun is down. On longevity, most wearers land on long-lasting. The sillage vote only leans toward strong, so one spray tends to be enough at first. A 3ml decant buys you a week to decide if this dry jasmine is yours.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Orphéon
Orphéon vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Diptyque
- Parfumeur
- Olivier Pescheux
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Diptyque Orphéon, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenpoederig, houtig, fris, bloemig
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 55%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 46%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 36%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 70%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 1.450 stemmen
- Zeer zwak1%14 stemmen
- Zwak5%73 stemmen
- Matig25%363 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)55%797 stemmen
- Eeuwig14%203 stemmen
Sillage, 1.450 stemmen
- Intiem7%102 stemmen
- Gemiddeld35%508 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)46%667 stemmen
- Enorm12%173 stemmen
Seizoen, 1.450 stemmen
- Lente18%261 stemmen
- Zomer14%203 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)36%522 stemmen
- Winter32%464 stemmen
Moment van de dag, 1.450 stemmen
- Overdag30%435 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)70%1.015 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Diptyque Orphéon mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 35%
Deelt Jeneverbes · Tonkaboon
Deelt Tonkaboon
Deelt Tonkaboon
- Bijna uitverkocht
Deelt Tonkaboon
Deelt Tonkaboon
Deelt Ceder
Deelt Tonkaboon
- Bespaar 37%
Deelt Tonkaboon
Combineer met
Diptyque Orphéon + een van deze
Voegt Vanille · Bergamot toe
Voegt Sandelhout · Vanille toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Citroen · Bergamot toe
Voegt Vetiver · Kardemom toe
Meer van Diptyque
- Bespaar 37%
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Diptyque Orphéon naar?
Diptyque Orphéon opent met Jeneverbes. In het hart vind je Jasmijn. Het droogt af naar Ceder, Talk en Tonkaboon. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als poederig, houtig, fris en bloemig.
Blijft Diptyque Orphéon lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (55% van de stemmen), en 69% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (46% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Diptyque Orphéon geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 14% van de seizoensstemmen.
Is Diptyque Orphéon geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 32% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Diptyque Orphéon voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 70% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 30% naar overdag of kantoor.
Kan ik Diptyque Orphéon op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Diptyque Orphéon?
Orphéon is gemaakt door Diptyque. De parfumeur is Olivier Pescheux. Het kwam uit in 2021.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Diptyque Orphéon dragen?
Een 10ml-decant van Diptyque Orphéon bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Diptyque kan ik proberen?
Naast Diptyque Orphéon heeft 10ML ook Philosykos, L'Eau Papier en Do Son van Diptyque, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Diptyque Orphéon het originele parfum?
Ja. Elke decant van Diptyque Orphéon wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Diptyque, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







