Diptyque Do Son
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Do Son by Diptyque is tuberose with the heaviness lifted out, creamy and fresh at the same time. Orange leaves and pink pepper open it green and lightly spiced. Tuberose takes the centre, rich but airy, with Turkish rose adding a softer petal note. Musk and iris finish it powdery and smooth. Fabrice Pellegrin composed it, and it launched in 2005. It is shared by men and women, and suits anyone who wants a floral that feels relaxed rather than formal. Voters wear it in spring and summer, and it moves easily from day to night. Most wearers vote it long-lasting and call its sillage strong, so a light touch goes a long way. A 10ml decant covers a whole season of warm days.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Do Son
Do Son vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Sinaasappelbladeren
- Roze peper
- Hartna een paar minuten
- Tuberoos
- Turkse roos
- Merk
- Diptyque
- Parfumeur
- Fabrice Pellegrin
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Diptyque Do Son, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenbloemig, poederig, fris, romig
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Sinaasappelbladeren
- Roze peper
Hart15 min – 2 uur
- Tuberoos
- Turkse roos
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenZomer
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 55%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 60%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 7.024 stemmen
- Zeer zwak1%70 stemmen
- Zwak5%352 stemmen
- Matig25%1.756 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)55%3.863 stemmen
- Eeuwig14%983 stemmen
Sillage, 7.024 stemmen
- Intiem4%281 stemmen
- Gemiddeld30%2.108 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)50%3.512 stemmen
- Enorm16%1.123 stemmen
Seizoen, 7.024 stemmen
- Lente35%2.458 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)55%3.865 stemmen
- Herfst6%421 stemmen
- Winter4%280 stemmen
Moment van de dag, 7.024 stemmen
- Overdag40%2.810 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)60%4.214 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Diptyque Do Son mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Tuberoos · Iris
Deelt Iris · Roze peper
- Bespaar 36%
Deelt Iris · Roze peper
Deelt Tuberoos · Iris
Deelt Tuberoos · Muskus
Deelt Tuberoos · Muskus
Deelt Tuberoos · Iris
- Bijna uitverkocht
Deelt Tuberoos · Roze peper
Combineer met
Diptyque Do Son + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Jasmijn toe
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
Voegt Patchoeli · Ylang-ylang toe
- Bespaar 38%
Voegt Sandelhout · Oranjebloesem toe
Meer van Diptyque
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Diptyque Do Son naar?
Diptyque Do Son opent met Sinaasappelbladeren en Roze peper. In het hart vind je Tuberoos en Turkse roos. Het droogt af naar Iris en Muskus. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als bloemig, poederig, fris en romig.
Blijft Diptyque Do Son lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (55% van de stemmen), en 69% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Diptyque Do Son geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 55% van de seizoensstemmen.
Is Diptyque Do Son geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 4% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Diptyque Do Son voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 40% naar overdag of kantoor.
Kan ik Diptyque Do Son op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Diptyque Do Son?
Do Son is gemaakt door Diptyque. De parfumeur is Fabrice Pellegrin. Het kwam uit in 2005.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Diptyque Do Son dragen?
Een 10ml-decant van Diptyque Do Son bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Diptyque kan ik proberen?
Naast Diptyque Do Son heeft 10ML ook Philosykos, L'Eau Papier en Tam Dao van Diptyque, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Diptyque Do Son het originele parfum?
Ja. Elke decant van Diptyque Do Son wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Diptyque, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







