Diptyque Eau des Sens
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Eau des Sens by Diptyque is built almost entirely around bitter orange, from zesty peel to soft blossom. Orange blossom softens the sharper citrus at the top, and juniper adds a green, slightly bitter edge that keeps it from turning sweet. There is no heavy heart or base to sink into here; it stays bright and citrus-led from start to finish. Released in 2016, it works for men and women alike and suits anyone who wants a clean, uncomplicated citrus for warm weather. Voters wear it in spring and summer, by day. The vote lands on moderate for both longevity and sillage, so it sits close and asks for the odd top-up. A 3ml decant is an easy way to try it before summer arrives properly.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Eau des Sens
Eau des Sens vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Bittere sinaasappel
- Jeneverbes
- Oranjebloesem
- Merk
- Diptyque
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Diptyque Eau des Sens, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordencitrus, bloemig, fris, aromatisch
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Bittere sinaasappel
- Jeneverbes
- Oranjebloesem
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 50%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 55%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 80%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 1.023 stemmen
- Zeer zwak6%61 stemmen
- Zwak30%307 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)50%512 stemmen
- Langdurig12%123 stemmen
- Eeuwig2%20 stemmen
Sillage, 1.023 stemmen
- Intiem30%307 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)55%563 stemmen
- Sterk13%133 stemmen
- Enorm2%20 stemmen
Seizoen, 1.023 stemmen
- Lente40%409 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)45%461 stemmen
- Herfst10%102 stemmen
- Winter5%51 stemmen
Moment van de dag, 1.023 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)80%819 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit20%204 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Diptyque Eau des Sens mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem
Deelt Jeneverbes · Oranjebloesem
- Bespaar 37%
Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem
Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem
Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem
- Bijna uitverkocht
Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem
Deelt Jeneverbes · Oranjebloesem
Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem
Combineer met
Diptyque Eau des Sens + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Neroli · Mandarijn toe
Voegt Neroli · Jasmijn toe
Voegt Mandarijn · Jasmijn toe
- Bespaar 30%
Voegt Tuberoos · Neroli toe
Meer van Diptyque
- Bespaar 37%
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Diptyque Eau des Sens naar?
Diptyque Eau des Sens opent met Bittere sinaasappel, Jeneverbes en Oranjebloesem. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als citrus, bloemig, fris en aromatisch.
Blijft Diptyque Eau des Sens lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (50% van de stemmen), en 14% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Diptyque Eau des Sens geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 45% van de seizoensstemmen.
Is Diptyque Eau des Sens geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Diptyque Eau des Sens voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 80% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 20% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Diptyque Eau des Sens op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Diptyque Eau des Sens?
Eau des Sens is gemaakt door Diptyque. Het kwam uit in 2016.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Diptyque Eau des Sens dragen?
Een 10ml-decant van Diptyque Eau des Sens bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Diptyque kan ik proberen?
Naast Diptyque Eau des Sens heeft 10ML ook Philosykos, L'Eau Papier en Do Son van Diptyque, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Diptyque Eau des Sens het originele parfum?
Ja. Elke decant van Diptyque Eau des Sens wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Diptyque, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







