Diptyque Eau des Sens, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Hoofdakkoordencitrus, bloemig, fris, aromatisch

Eau des Sens van Diptyque, flacon met een zachte schaduw
  1. Eerste spray0–15 min

Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomerLente

Moment van de dagOverdag

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 50%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 55%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 45%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 80%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 1.023 stemmen

  • Zeer zwak6%61 stemmen
  • Zwak30%307 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)50%512 stemmen
  • Langdurig12%123 stemmen
  • Eeuwig2%20 stemmen

Sillage, 1.023 stemmen

  • Intiem30%307 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)55%563 stemmen
  • Sterk13%133 stemmen
  • Enorm2%20 stemmen

Seizoen, 1.023 stemmen

  • Lente40%409 stemmen
  • Zomer (Meeste stemmen)45%461 stemmen
  • Herfst10%102 stemmen
  • Winter5%51 stemmen

Moment van de dag, 1.023 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)80%819 stemmen
  • Kantoor0%0 stemmen
  • Avond0%0 stemmen
  • Avondje uit20%204 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 13,23Eerder € 20,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 4,41/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 100,80Eerder € 223,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 3,36/ml24% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Diptyque Eau des Sens mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Giorgio Armani Power Of You

    Giorgio Armani

    Power Of You

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

    Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem

  • Decant van Maison Margiela By the Fireplace

    Maison Margiela

    By the Fireplace

    3ml: was € 12,90, nu € 8,01

    Deelt Jeneverbes · Oranjebloesem

  • Bespaar 37%
    Decant van Clive Christian Jump Up And Kiss Me Ecstatic

    Clive Christian

    Jump Up And Kiss Me Ecstatic

    3ml: was € 72,90, nu € 46,17

    Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem

  • Decant van Xerjoff JTC 400

    Xerjoff

    JTC 400

    3ml: was € 11,90, nu € 7,65

    Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem

  • Decant van Tom Ford Taormina Orange

    Tom Ford

    Taormina Orange

    3ml: was € 26,90, nu € 16,92

    Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Fragrance du Bois Lucius Maximus

    Fragrance du Bois

    Lucius Maximus

    3ml: was € 25,90, nu € 16,29

    Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem

  • Decant van Hermès Un Jardin en Méditerranée

    Hermès

    Un Jardin en Méditerranée

    3ml: was € 11,90, nu € 7,29

    Deelt Jeneverbes · Oranjebloesem

  • Decant van Twilly d’Hermès

    Hermès

    Twilly d’Hermès

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Bittere sinaasappel · Oranjebloesem

Combineer met

Diptyque Eau des Sens + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Gucci Fiori di Neroli

    Gucci

    Fiori di Neroli

    3ml: was € 29,90, nu € 18,63

    Voegt Neroli · Mandarijn toe

  • Decant van Bvlgari Allegra Chill & Sole

    Bvlgari

    Allegra Chill & Sole

    3ml: was € 14,90, nu € 9,72

    Voegt Neroli · Jasmijn toe

  • Decant van Montale Pure Gold

    Montale

    Pure Gold

    3ml: was € 11,90, nu € 7,38

    Voegt Mandarijn · Jasmijn toe

  • Bespaar 30%
    Decant van Lalique L'Amour

    Lalique

    L'Amour

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Voegt Tuberoos · Neroli toe

Meer van Diptyque

Diptyque opened in Paris in 1961 as a Saint-Germain shop run by three friends selling printed fabrics, then moved into candles in 1963 and perfume by 1968.

Ontdek Diptyque (9)
  • Bespaar 37%
    Decant van Diptyque Philosykos

    Diptyque

    Philosykos

    3ml: was € 19,90, nu € 12,51

  • Decant van Diptyque L'Eau Papier

    Diptyque

    L'Eau Papier

    3ml: was € 19,90, nu € 12,51

  • Decant van Diptyque Do Son

    Diptyque

    Do Son

    3ml: was € 20,90, nu € 13,23

  • Bespaar 37%
    Decant van Diptyque Tam Dao

    Diptyque

    Tam Dao

    3ml: was € 20,90, nu € 13,23

  • Decant van Diptyque Eau Duelle

    Diptyque

    Eau Duelle

    3ml: was € 19,90, nu € 12,51

  • Decant van Diptyque Eau Rose

    Diptyque

    Eau Rose

    3ml: was € 22,90, nu € 14,49

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Diptyque Fleur de Peau

    Diptyque

    Fleur de Peau

    3ml: was € 20,90, nu € 13,23

  • Decant van Diptyque Orphéon

    Diptyque

    Orphéon

    3ml: was € 20,90, nu € 13,23

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Diptyque Eau des Sens naar?

Diptyque Eau des Sens opent met Bittere sinaasappel, Jeneverbes en Oranjebloesem. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als citrus, bloemig, fris en aromatisch.

Blijft Diptyque Eau des Sens lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (50% van de stemmen), en 14% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Diptyque Eau des Sens geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 45% van de seizoensstemmen.

Is Diptyque Eau des Sens geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Diptyque Eau des Sens voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 80% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 20% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Diptyque Eau des Sens op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Diptyque Eau des Sens?

Eau des Sens is gemaakt door Diptyque. Het kwam uit in 2016.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Diptyque Eau des Sens dragen?

Een 10ml-decant van Diptyque Eau des Sens bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Diptyque kan ik proberen?

Naast Diptyque Eau des Sens heeft 10ML ook Philosykos, L'Eau Papier en Do Son van Diptyque, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Diptyque Eau des Sens het originele parfum?

Ja. Elke decant van Diptyque Eau des Sens wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Diptyque, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.