Louis Vuitton Ambre Levant
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Ambre Levant belongs to Louis Vuitton, opening with cinnamon and mandarin, a warm spiced citrus that fades quickly into something heavier. The base carries the fragrance from there: amber, ambergris, labdanum and oud, thick and resinous, built for cold weather rather than a quick spritz. There is little in between, just a straight line from bright spice to dense amber and wood. Launched in 2026, it is worn by men and women who want a fragrance that reads dark and serious rather than fresh. Voters keep it for winter and fall, worn mostly in the evening and at night. The longevity vote leans long-lasting. Most wearers vote its sillage strong, so a couple of sprays carry the whole evening. A 3ml decant is enough to find out whether that much amber and oud suits you before buying more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Ambre Levant
Ambre Levant vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Kaneel
- Mandarijn
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Louis Vuitton
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Louis Vuitton Ambre Levant, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Kaneel
- Mandarijn
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 44%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 53%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 41%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 41%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 238 stemmen
- Zeer zwak2%4 stemmen
- Zwak5%12 stemmen
- Matig13%32 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)44%105 stemmen
- Eeuwig36%85 stemmen
Sillage, 253 stemmen
- Intiem3%8 stemmen
- Gemiddeld16%40 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)53%135 stemmen
- Enorm28%70 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente18%44 stemmen
- Zomer7%18 stemmen
- Herfst34%86 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)41%102 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag15%37 stemmen
- Kantoor9%22 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)41%103 stemmen
- Avondje uit35%88 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Louis Vuitton Ambre Levant mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Grijze amber · Amber
- Sale · 10% korting
Deelt Grijze amber · Labdanum
Deelt Labdanum · Amber
Deelt Labdanum · Kaneel
Deelt Kaneel · Oud
- Bijna uitverkocht
Deelt Grijze amber · Mandarijn
Deelt Labdanum · Kaneel
Deelt Kaneel · Oud
Combineer met
Louis Vuitton Ambre Levant + een van deze
- Bespaar 37%
Voegt Saffraan · Jasmijn toe
Voegt Muskus · Leer toe
Voegt Saffraan · Benzoë toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Bergamot · Nootmuskaat toe
Meer van Louis Vuitton
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Louis Vuitton Ambre Levant naar?
Louis Vuitton Ambre Levant opent met Kaneel en Mandarijn. Het droogt af naar Amber, Grijze amber, Labdanum en Oud.
Blijft Louis Vuitton Ambre Levant lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (44% van de stemmen), en 80% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (53% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Louis Vuitton Ambre Levant geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 7% van de seizoensstemmen.
Is Louis Vuitton Ambre Levant geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 41% van de seizoensstemmen.
Is Louis Vuitton Ambre Levant voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 76% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 24% naar overdag of kantoor.
Kan ik Louis Vuitton Ambre Levant op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 9% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Louis Vuitton Ambre Levant?
Ambre Levant is gemaakt door Louis Vuitton. Het kwam uit in 2026.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Louis Vuitton Ambre Levant dragen?
Een 10ml-decant van Louis Vuitton Ambre Levant bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Louis Vuitton kan ik proberen?
Naast Louis Vuitton Ambre Levant heeft 10ML ook Imagination, Ombre Nomade en Pacific Chill van Louis Vuitton, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Louis Vuitton Ambre Levant het originele parfum?
Ja. Elke decant van Louis Vuitton Ambre Levant wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Louis Vuitton, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







