Tom Ford Figue Érotique
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Figue Érotique by Tom Ford sets unripe fig against ripe fig, green on one side and warm on the other. Bergamot, fig leaf, mandarin and pink pepper open it bright and slightly bitter, before it moves into a base of brown sugar, licorice, patchouli and vetiver, turning the whole thing warm and faintly resinous. It launched in 2025 and is worn by men and women alike, suiting anyone who likes fig taken in two directions at once. Voters wear it across spring, summer and autumn, strictly by day. Longevity leans long-lasting and sillage leans moderate in the vote, so it holds without shouting. A 10ml decant gives you a few sunny weeks to decide if it's yours.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Figue Érotique
Figue Érotique vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Bergamot
- Vijgenblad
- Mandarijn
- Roze peper
- Merk
- Tom Ford
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Tom Ford Figue Érotique, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenzoet, houtig, groen, fruitig, gele bloemen
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 44%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 34%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 44%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 270 stemmen
- Zeer zwak4%12 stemmen
- Zwak13%35 stemmen
- Matig28%75 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)44%120 stemmen
- Eeuwig10%28 stemmen
Sillage, 231 stemmen
- Intiem12%28 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%115 stemmen
- Sterk30%70 stemmen
- Enorm8%18 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente30%74 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)34%86 stemmen
- Herfst22%55 stemmen
- Winter14%35 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)44%109 stemmen
- Kantoor14%35 stemmen
- Avond25%63 stemmen
- Avondje uit17%43 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Tom Ford Figue Érotique mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 37%
Deelt Vijgenblad · Vetiver
Deelt Vijgenblad · Roze peper
Deelt Bruine suiker · Patchoeli
Deelt Vijgenblad · Roze peper
- Bijna uitverkocht
Deelt Mandarijn · Vetiver
Deelt Zoethout · Bergamot
Deelt Vijgenblad · Mandarijn
- Bespaar 36%
Deelt Mandarijn · Vetiver
Combineer met
Tom Ford Figue Érotique + een van deze
Voegt Ceder · Kardemom toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Lavendel · Geranium toe
Voegt Citroen · Ceder toe
Voegt Kardemom · Lavendel toe
Meer van Tom Ford
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Tom Ford Figue Érotique naar?
Tom Ford Figue Érotique opent met Bergamot, Vijgenblad, Mandarijn en Roze peper. Het droogt af naar Bruine suiker, Zoethout, Patchoeli en Vetiver. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als zoet, houtig, groen, fruitig en gele bloemen.
Blijft Tom Ford Figue Érotique lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (44% van de stemmen), en 55% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Tom Ford Figue Érotique geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 34% van de seizoensstemmen.
Is Tom Ford Figue Érotique geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 14% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Tom Ford Figue Érotique voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 58% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 42% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Tom Ford Figue Érotique op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 14% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Tom Ford Figue Érotique?
Figue Érotique is gemaakt door Tom Ford. Het kwam uit in 2025.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Tom Ford Figue Érotique dragen?
Een 10ml-decant van Tom Ford Figue Érotique bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Tom Ford kan ik proberen?
Naast Tom Ford Figue Érotique heeft 10ML ook Black Orchid, Tobacco Vanille en Oud Wood van Tom Ford, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Tom Ford Figue Érotique het originele parfum?
Ja. Elke decant van Tom Ford Figue Érotique wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Tom Ford, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







