Amouage Guidance 46 dupe 2026: 6 klonů vs. originál

Šest vůní podobných Amouage Guidance 46 porovnáváme podle tónů, zdrojů a ceny. Zjistíte také, v čem se každá liší od originálu. Nebo si nejdřív vyzkoušejte originál jako 3ml odstřik.

V tomto průvodci

Stručně

Za nejlepší vůni podobnou Amouage Guidance 46 považujeme Arya Peony Rose od Al Wataniah, kterou Parfumo popisuje jako podobnou. Nejblíž je podle jednoho člena Parfumo Directive 46 od Alexandria Fragrances. Pokud chcete utratit co nejméně, vyberte Mahab od Nusuk. Chcete originál? 10ml odstřik Guidance 46 stojí v 10ML 59,31 €.

6 alternativ ve srovnání níže · ceny ověřené 28. září 2026

Pořadí

  1. Arya Peony RoseNejlepší celkově Al Wataniah38,80 € 100ml
  2. Directive 46Nejblíž v dojezdu Alexandria FragrancesBez ceny v EU
  3. Signature PearlSladší pojetí Fragrance WorldBez ceny v EU
  4. Daiman EdenJemnější pojetí ZimayaBez ceny v EU
  5. MahabNejnižší cena Nusuk28,75 € 100ml
  6. LumoraPrémiová alternativa Monkoku29,95 € 50ml

Chcete raději originál?

Guidance 46

AmouageStočeno z originálního flakonu

Alternativy: 0,29 €–0,60 €/ml v jiných obchodech, ověřeno 28. září 2026

Tři flakony na světle modrém pozadí: Purpose 50, Guidance 46 a Impadia

Jak voní Guidance 46?

Lahvička Guidance 46 od Amouage
OriginálGuidance 46Amouage

Guidance 46 od Amouage byl uveden na trh v roce 2024 a je určen ženám. V úvodu se potkává hruška, růžová voda, lískový oříšek a hořká mandle. Kadidlo a růžový pepř dodávají ovocným tónům suchý, pepřový nádech. Srdce je květinové a hřejivé: osmanthus, růže, šafrán a jasmín sambac. Pod ním leží bohatý základ z dřev a amber, santalové dřevo, akigalawood, Georgywood a cypriol. Zjemňují ho vanilka, ambrette, ambra šedá a labdanum. Vůně působí dřevitě, ovocně, květinově a oříškově, s pudrovým a ambrovým dozvukem. Amouage uvádí kompletní seznam tónů na své stránce věnované Guidance 46.

Právě oříškově ovocný úvod nad vrstevnatým dřevitým základem je to, čemu se klon musí přiblížit. Hrušku a lískový oříšek lze napodobit snadno, hloubku základu už ne.

Růže, santalové dřevo a hruška jako suroviny: tóny parfému Guidance 46 od Amouage
Na obrázku: růže, santalové dřevo a hruška, tóny parfému Guidance 46.

Guidance, nebo Guidance 46?

Amouage prodává pod tímto názvem dva parfémy. Guidance přišel jako první, v roce 2023: v úvodu hruška, lískový oříšek a olibanum, v srdci osmanthus, růže, šafrán a jasmín sambac a v základu santalové dřevo, vanilka, akigalawood, ambra šedá a labdanum. Guidance 46 následoval v roce 2024 jako Exceptional Extrait. Není to intenzivnější Guidance, ale samostatná kompozice s výraznější růží a krémovějším charakterem. Zachovává stejný rámec, úvod i základ jsou však bohatší, jak popisujeme výše. V našem průvodci Guidance vs Guidance 46 najdete podrobné srovnání obou vůní. Některé níže citované texty přirovnávají klon spíš k „Eau de Parfum“, jak označují původní Guidance. Ověřte si proto, na kterou vůni klon cílí. Klony původního parfému najdete v našem průvodci Vůně podobné Guidance.

Guidance a Guidance 46 a klony, které s nimi jednotlivé texty spojují
ParfémRokVýrazné tónyKlony, které se s ním spojují
Guidance2023Hruška, lískový oříšek a olibanum nad osmanthem a růží, pak santalové dřevo a vanilkaSignature Pearl a Lumora podle některých textů
Guidance 462024Stejný rámec, plnější úvod a hlubší dřevitý základDirective 46 podle jednoho člena

Alternativy k Guidance 46 ve srovnání

Ceny flakonů v jiných obchodech, ověřeno 28. září 2026

AlternativaZáklad srovnáníCena flakonuZa ml
1Nejlepší celkově Arya Peony Rose Al Wataniah
Uvedený zdroj Zdroj
38,80 € 100ml
0,39 €/ml
2Nejblíž v dojezdu Directive 46 Alexandria Fragrances
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—
3Sladší pojetí Signature Pearl Fragrance World
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—
4Jemnější pojetí Daiman Eden Zimaya
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—
5Nejnižší cena Mahab Nusuk
Uvedený zdroj Zdroj
28,75 € 100ml
0,29 €/ml
6Prémiová alternativa Lumora Monkoku
Uvedený zdroj Zdroj
29,95 € 50ml
0,60 €/ml

Fotografie flakonů: fragrantica.com, alexandriafragrances.com, fragrantica.com, saudi.zimayaperfumes.com, silloria.com, fragrantica.com

Porovnejte dva vedle sebe

Vyberte libovolné dva parfémy z tohoto průvodce. Na začátku stojí originál proti č. 1.

ÚdajGuidance 46AmouageArya Peony RoseAl Wataniah
Cena za ml
3ml: 6,87 €/ml · 10ml: 5,93 €/ml · 30ml: 4,74 €/ml
0,39 €/ml
Velikost
Odstřiky po 3, 10 nebo 30ml
Flakon 100ml
Cena s doručením
Aktuální cena 10ML; doprava se připočte v pokladně
Cena flakonu v jiném obchodě, ověřeno: 28. září 2026; bez dopravy
Co říkají zdroje
Měřítko: každá alternativa v tomto průvodci se srovnává s parfémem Guidance 46
  • Parfumo uvádí Guidance 46 jako jedinou vůni, které se podobá; jeden člen považuje obě vůně za zjevně příbuzné, i když se neshodují, a doporučuje ji fanouškům Guidance 46 Arya Peony Rose by Al Wataniah, Parfumo
  • Většině členů, kteří hlasovali na srovnávací stránce Parfuma, připadají obě vůně podobné; společnými tóny jsou lískový oříšek, osmanthus, růže, šafrán, vanilka, šedá ambra a santalové dřevo Arya Peony Rose vs Guidance 46, Parfumo comparison
Základ srovnání
Původní parfém
Uvedený zdroj
Dostupnost
U 10ML, stočeno z originálního flakonu
V prodeji v obchodě v EU, ověřeno: 28. září 2026
  • Guidance 46 stojí při nákupu méně: 20,61 € oproti 38,80 €.
  • Arya Peony Rose vám dá víc parfému: 100ml oproti 3ml.
  • 10ML tyto dva vedle sebe nenosil; každé tvrzení výše uvádí svůj zdroj.

Kolik potřebuji?

Zadejte, kolikrát chcete Guidance 46 nosit a kolik střiků používáte.

Potřebujete zhruba 6ml (120 střiků).

  • 2 × 3mlNejlevnější41,22 €Zbyde 0ml
  • 1 × 10ml59,31 €Zbyde 4ml
  • 1 × 30ml142,20 €Zbyde 24ml
  • Arya Peony Rose od Al Wataniah: 1 × 100mlCena v jiném obchodě, ověřeno: 28. září 2026, bez dopravy38,80 €Zbyde 94ml

Při takovém nošení stojí Arya Peony Rose méně než odstřiky parfému Guidance 46: 38,80 € oproti 41,22 €. Je to jiný parfém, ne originál.

Odhad: velikosti 10ML vystačí zhruba na 60 střiků (3ml), 200 (10ml) a 600 (30ml), tedy asi 20 na ml. Rozprašovače se liší, berte čísla jako vodítko. Ceny bez dopravy.

Dva spočítané příklady

  • Měsíc víkendů

    8× nošení, pokaždé 3 střiky. Potřebujete zhruba 1,2ml (24 střiků). Nejlevněji u 10ML: 1 × 3ml za 20,61 €, zbyde zhruba 1,8ml. Při takovém nošení stojí odstřiky parfému Guidance 46 méně než Arya Peony Rose: 20,61 € oproti 38,80 €.

  • Každý den po celý rok

    365× nošení, pokaždé 4 střiky. Potřebujete zhruba 73ml (1 460 střiků). Nejlevněji u 10ML: 2 × 30ml + 1 × 10ml + 1 × 3ml za 364,32 €, zbyde zhruba 0ml. Při takovém nošení stojí Arya Peony Rose méně než odstřiky parfému Guidance 46: 38,80 € oproti 364,32 €. Je to jiný parfém, ne originál.

Žebříček alternativ k Guidance 46: 6 parfémů s rolí a cenou za ml, v čele Arya Peony Rose od Al WataniahOtevřít obrázek v plné velikosti na nové kartě
Seřazeno podle toho, jak blízko má každá alternativa k Guidance 46. Ceny za ml z cen lahví ověřených 28. září 2026.

Nejlepší celkově: Arya Peony Rose

Lahvička Arya Peony Rose od Al Wataniah
Arya Peony RoseAl WataniahNejlepší celkově

Arya Peony Rose od Al Wataniah sdílí s originálem řadu tónů. Na srovnávací stránce této dvojice uvádí Parfumo jako společné lískový oříšek, osmanthus, růži, šafrán, vanilku, ambru šedou a santalové dřevo. Většina členů, kteří tam hlasovali, považuje obě vůně za podobné.

Hlavní rozdíl je v tom, že jde o příbuznou vůni, ne o shodu. Jeden člen, který píše na stránce Arya Peony Rose na Parfumo, považuje obě vůně za zjevně příbuzné, ale ne za shodné. Přesto ji doporučuje lidem, kteří milují Guidance 46. Na stránce je Guidance 46 uvedena jako jediný parfém, kterému se podobá.

Hodí se pro někoho, kdo chce oříškovou, růžovou náladu se šafránem a santalovým dřevem jako v originálu a spokojí se s příbuzností vůní, aniž by čekal těsnou podobnost v každé vrstvě. Podklad: konkrétní zdroj, seznam podobných vůní na Parfumo a stránka srovnání.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Parfumo uvádí Guidance 46 jako jedinou vůni, které se podobá; jeden člen považuje obě vůně za zjevně příbuzné, i když se neshodují, a doporučuje ji fanouškům Guidance 46 Arya Peony Rose by Al Wataniah, Parfumo
  2. Většině členů, kteří hlasovali na srovnávací stránce Parfuma, připadají obě vůně podobné; společnými tóny jsou lískový oříšek, osmanthus, růže, šafrán, vanilka, šedá ambra a santalové dřevo Arya Peony Rose vs Guidance 46, Parfumo comparison

Nejblíž v doznívání: Directive 46

Lahvička Directive 46 od Alexandria Fragrances
Directive 46Alexandria FragrancesNejblíž v dojezdu

U Directive 46 od Alexandria Fragrances se v našich zdrojích neuvádí společný seznam tónů; opírá se o zkušenost jednoho nositele. Člen na Parfumo nosil obě vůně na opačných zápěstích a připadala mu Directive 46 neobyčejně podobná Guidance 46, až bylo těžké je od sebe rozeznat.

Podle téhož vyjádření je hlavní rozdíl drobný: nanejvýš mírný posun ve sladkosti a hloubce doznívání. Jde o dojem jednoho člena, berte ho tedy jako výrazný náznak, ne jako konečný verdikt. Stránka Directive 46 na Parfumo uvádí jako doložený fakt, že ji parfémový dům vytvořil s Guidance 46 jako předlohou.

Hodí se pro někoho, kdo se chce přiblížit závěru originálu tak, jak to klony v tomto průvodci umožňují, a chce posoudit doznívání na vlastní kůži. Podklad: konkrétní zdroj, text člena na Parfumo.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Člen, který nosil obě vůně na opačných zápěstích, považoval Directive 46 za pozoruhodně blízkou Guidance 46 a těžko odlišitelnou, s nanejvýš mírnými rozdíly ve sladkosti a hloubce pozdější fáze na kůži Directive 46 member write-up, Parfumo
  2. Parfumo uvádí jako doložený fakt, že je inspirovaná vůní Guidance 46 Directive 46 by Alexandria Fragrances, Parfumo

Sladší pojetí: Signature Pearl

Lahvička Signature Pearl od Fragrance World
Signature PearlFragrance WorldSladší pojetí

Členové píšící na stránce Signature Pearl na Fragrantica popisují Signature Pearl od Fragrance World jako podobnou Guidance 46. Většinou ji charakterizují ve srovnání s originálem.

Hlavní rozdíl je v plnosti a ovoci. Týmž členům připadá sladší, hutnější a výraznější než Guidance 46; místo hrušky a mandlí z originálu v ní cítí broskev a kokos. Ne každý ji spojuje s Guidance 46: někteří ji řadí spíš k Eau de Parfum.

Hodí se pro někoho, komu se líbí originál, ale chce víc sladkosti a výraznější projev, nebo dává přednost dřívější Guidance. Podklad: konkrétní zdroj, členové na Fragrantica.

Proč tahle volba?Zdroje: 1

Základ: Uvedený zdroj

  1. Členové ji považují za podobnou Guidance 46, ale sladší, hutnější a výraznější; místo hrušky a mandle, které má Guidance 46, v ní cítí broskev a kokos. Někteří ji řadí spíš blíž k Eau de Parfum Signature Pearl by Fragrance World, Fragrantica

Jemnější pojetí: Daiman Eden

Lahvička Daiman Eden od Zimaya
Daiman EdenZimayaJemnější pojetí

Daiman Eden od Zimaya je lehčí volba. Většina členů, kteří hlasovali na srovnávací stránce této dvojice na Parfumo, považuje obě vůně za podobné.

Hlavní rozdíl je ve vzdušnosti. Člen na Parfumo píše, že první dojem připomíná Guidance 46, ale vůně je znatelně vzdušnější a lehčí, s jemným šafránem, čistou růží a pepřem a náznakem kadidla.

Hodí se pro někoho, komu originál připadá příliš hutný a kdo chce, aby růže s pepřem působily jemněji a nenápadněji. Zdroje: konkrétně uvedený zdroj, text člena a srovnávací stránka na Parfumo.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. První dojem jednoho člena připomíná Guidance 46, ale vůně je znatelně vzdušnější a lehčí, s jemným šafránem, výraznou růží a pepřem a náznakem kadidla Daiman Eden member write-up, Parfumo
  2. Většina členů, kteří hlasovali na srovnávací stránce na Parfumu, považuje obě vůně za podobné Daiman Eden vs Guidance 46, Parfumo comparison

Nejnižší cena: Mahab

Lahvička Mahab od Nusuk
MahabNusukNejnižší cena

Mahab od Nusuk je nejlevnější klon, u kterého srovnávací tabulka uvádí cenu v eurech, a to jak za flakon, tak za ml. Většina členů, kteří hlasovali na srovnávací stránce Mahab a Guidance 46 na Parfumo, považuje obě vůně za podobné. Společnými tóny jsou kadidlo, osmanthus, růže a santalové dřevo.

Hlavním rozdílem je fenykl. Podle téže stránky Mahab doplňuje společný základ o fenykl, červené ovoce a broskev. Člen, který na Fragrantica píše o alternativách ke Guidance, vyzkoušel i Mahab. Fenykl mu v něm připadal výrazný a nelíbil se mu.

Hodí se pro někoho, kdo chce celkový dojem s co nejnižšími výdaji a nevadí mu akcent fenyklu. Zdroje: konkrétně uvedený zdroj a srovnávací stránka Parfumo; na Fragrantica zaznívá i odlišný názor.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Většina členů, kteří hlasovali na srovnávací stránce Parfuma, považuje Mahab a Guidance 46 za podobné. Sdílejí tóny kadidla, osmanthu, růže a santalového dřeva, Mahab navíc obsahuje fenykl, červené ovoce a broskev Mahab vs Guidance 46, Parfumo comparison
  2. Člen, který vyzkoušel alternativy ke Guidance, považoval fenykl ve vůni Mahab za výrazný a nelíbil se mu Signature Pearl by Fragrance World, Fragrantica

Prémiová alternativa: Lumora

Lahvička Lumora od Monkoku
LumoraMonkokuPrémiová alternativa

Lumora od Monkoku je extrait a z úvodních tónů originálu jich uvádí víc než většina zdejších klonů. Srovnávací stránka této dvojice na Parfumo uvádí u obou hrušku, lískový oříšek, růži, šafrán, vanilku a cistus. Většina členů, kteří tam hlasovali, považuje obě vůně za podobné.

Hlavní rozdíl je v tom, ke které vůni Guidance odkazuje. Nejvýše hodnocený text na stránce Lumory na Parfumo ji přibližuje spíš k Eau de Parfum než ke Guidance 46. Jiný člen ji označuje za nejlepší z několika alternativ ke Guidance, které vlastní.

Hodí se pro někoho, komu se líbí obě vůně Guidance a kdo chce klon v koncentraci extrait. Zdroje: konkrétně uvedený zdroj a dvě stránky Parfumo.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Většina členů, kteří hlasovali na srovnávací stránce na Parfumu, považuje Lumora a Guidance 46 za podobné; u obou jsou uvedeny hruška, lískový oříšek, růže, šafrán, vanilka a cist Lumora vs Guidance 46, Parfumo comparison
  2. Extrait; jeden člen ji označuje za nejlepší z několika alternativ ke Guidance, které vlastní, zatímco nejvýše umístěný text ji řadí blíž k Eau de Parfum než ke Guidance 46 Lumora by Monkoku, Parfumo

Originální vůně, které máme v nabídce

Originální parfémy, které mají s Guidance 46 společnou část růžového, šafránového a dřevitého charakteru. Každý nabízíme jako odstřik stáčený z originálního flakonu.

  1. Amouage

    Purpose 50

    Kadidlo, růžový pepř, růže, šafrán a akigalawood s vetiverem a semišem: sušší pojetí od stejného parfémového domu.

    3ml · 10ml · 30ml

  2. BDK Parfums

    Impadia

    Hruška a dvě růže na akigalawoodu a santalovém dřevě, s úvodem z bergamotu a mandarinky.

    3ml · 10ml · 30ml

  3. Maison Crivelli

    Musc Nurasana

    Damašská růže a kadidlo s kardamomem, zázvorem, labdanem, pižmem a tonkovými boby.

    3ml · 10ml · 30ml

Co klonům chybí

Seznamy společných tónů v našich zdrojích zahrnují hrušku, lískový oříšek, osmanthus, růži, šafrán, santalové dřevo a vanilku. Neuvádějí růžovou vodu, hořkou mandli ani růžový pepř z úvodu Guidance 46, ani akigalawood, ambrette, Georgywood a cypriol ze základu. S výjimkou akigalawoodu, který uvádí i dřívější Guidance, právě tyto tóny odlišují Guidance 46 od předchozí Guidance.

Pokud zdroje popisují rozdíl, bývá jedním ze tří: sladší a ovocnější charakter (broskev, kokos, červené ovoce), lehčí vůně nebo vlastní tón navíc, například fenykl. Jen jeden člen ve svém textu o Directive 46 píše, že má k originálu blízko a na kůži je těžké je rozeznat.

Flakon klonu, nebo originál v malé velikosti?

V přepočtu na 1ml vychází každý klon s cenou uvedenou v tabulce levněji než odstřik originálu. 10ml odstřik Guidance 46 stojí 59,31 €, tedy 5,93 €/ml, a 30ml odstřik stojí 142,20 € (4,74 €/ml). Directive 46, Signature Pearl a Daiman Eden v tabulce cenu nemají: při kontrole cen se u nich nepodařilo najít evropskou doporučenou cenu. Pokud vám tento styl sedí a plánujete vůni nosit hojně každý den, flakon klonu vám za stejné peníze nabídne větší objem.

Při porovnání jednotlivých variant to vypadá jinak. Originál ve 3ml, což je přibližně 60 střiků, stojí 20,61 €; porovnejte to s cenami flakonů v tabulce. Týden nošení vám napoví, jestli chcete Guidance 46, klon, nebo ani jedno. Zajímá vás také Eau de Parfum? 3ml Guidance stojí 16,11 €. Širší přehled nabízí srovnání cen za 1ml, které porovnává ceny všeho, co máme v nabídce.

Originální parfémy s podobným charakterem

Část tohoto charakteru najdete také ve třech originálních parfémech z naší nabídky. Purpose 50, Amouage Extrait de Parfum z roku 2025, spojuje kadidlo, růžový pepř, růži, santalové dřevo, akigalawood, šafrán a vanilku. Bergamot, pimento, papyrus, vetiver a semiš mu dodávají sušší vyznění. Impadia od BDK Parfums, rovněž z roku 2025, propojuje hrušku s bulharskou a tureckou růží na základu z akigalawoodu a santalového dřeva. Bergamot, mandarinka a africký pomerančový květ mu dávají svěžejší úvod. Musc Nurasana od Maison Crivelli, extrait z roku 2026, spojuje růži, kadidlo a labdanum s kardamomem, zázvorem, jedlí, pižmem a tonkovými boby. Všechny tři jsou dostupné jako odstřiky, takže je můžete několik dní nosit, než si vyberete flakon. Další tipy najdete v našem průvodci růžovými parfémy.

Jak vyzkoušet dupe

Klon posuzujte na kůži, ne na testovacím papírku, který ukáže jen jeho první minuty. Jeden den noste originál a jiný den klon. Přivoňte si k zápěstí krátce po nanesení, znovu v průběhu dne a ještě večer, než se rozhodnete. Když vůně zkoušíte v různé dny, jedna neovlivní vaše vnímání druhé.

3ml Guidance 46 vám vystačí na týden porovnávání. Pokud vám nakonec víc sedne originál, 10ml odstřik s přibližně 200 střiky vám vystačí na několik týdnů nošení. 30ml odstřik s přibližně 600 střiky je velikost, u které už zůstanete. Kupujete odstřik poprvé? Základy najdete v našem vysvětlení co je odstřik parfému a článek jak se vyhnout nákupu naslepo ukazuje, proč je lepší začít s menším objemem.

Klon, nebo originál? Co vědět předem

Můžu Guidance 46 týden nosit, než si vyberu dupe?
10ML nabízí Guidance 46 jako odstřik 3ml, 10ml nebo 30ml stáčený z originálního flakonu a zasílá ho po celé EU. Odstřik 3ml vystačí zhruba na 60 střiků, 10ml přibližně na 200 a 30ml asi na 600.
Který dupe Guidance 46 je v tomto průvodci na prvním místě?
Nejlepší volbou v tomto průvodci je Arya Peony Rose od Al Wataniah. Parfumo uvádí Guidance 46 jako jedinou vůni, které se podobá. Obě mají společné lískový oříšek, osmanthus, růži, šafrán, vanilku, šedou ambru a santalové dřevo, jeden člen komunity je ale považuje spíš za příbuzné než za shodné.
Jak blízko má Directive 46 k Guidance 46?
Jeden člen Parfumo, který nosil obě vůně, považoval Directive 46 za mimořádně podobnou a jen těžko rozeznatelnou, nanejvýš s drobnými rozdíly ve sladkosti a hloubce doznívání. Jde o zkušenost jednoho člověka, proto si obě nejdřív vyzkoušejte na vlastní kůži.
Mám si vybrat Guidance, nebo Guidance 46?
Guidance 46 si zachovává hrušku, lískový oříšek, osmanthus a růži z Guidance a navíc přidává v úvodu růžovou vodu, hořkou mandli a růžový pepř. V základu pak ambrette, Georgywood a cypriol. Některé klony, například Signature Pearl a Lumora, řadí některé texty blíž k původní Guidance.
Jak si klony Guidance 46 stojí v ceně za ml?
Každý klon, u kterého jsme dokázali zjistit cenu, vychází na mililitr levněji než originál. Odstřik Guidance 46 o objemu 10ml stojí 59,31 € a 3ml stojí 20,61 €. Ceny si můžete porovnat s datovanými cenami klonů v srovnávací tabulce.
Které další parfémy se uvádějí vedle Guidance 46?
V databázích parfémů jsou jako podobné uváděny Arya Peony Rose, Directive 46, Signature Pearl, Daiman Eden, Mahab a Lumora. Z originálních parfémů mají růži, akigalawood a santalové dřevo společné Purpose 50 a Impadia.
Poznám podle 3ml odstřiku, jak dlouho mi Guidance 46 vydrží?
Výdrž závisí na vaší pokožce i počasí, proto neslibujeme, jak dlouho vůně vydrží. Odstřik 3ml, tedy zhruba 60 střiků, vám umožní nosit ji několik dní a udělat si vlastní obrázek.

Zdroje

  1. Guidance 46, Amouage
  2. Arya Peony Rose by Al Wataniah, Parfumo
  3. Arya Peony Rose vs Guidance 46, Parfumo comparison
  4. Directive 46 member write-up, Parfumo
  5. Directive 46 by Alexandria Fragrances, Parfumo
  6. Signature Pearl by Fragrance World, Fragrantica
  7. Daiman Eden member write-up, Parfumo
  8. Daiman Eden vs Guidance 46, Parfumo comparison
  9. Mahab vs Guidance 46, Parfumo comparison
  10. Lumora vs Guidance 46, Parfumo comparison
  11. Lumora by Monkoku, Parfumo

Jak jsme srovnávali

Každá alternativa je seřazena podle toho, jak věrně sleduje tóny a základ vůně Guidance 46, na základě uvedeném u ní v tabulce. Ceny v jiných obchodech jsou ověřené 28. září 2026 a často se mění; ceny 10ML na této stránce jsou aktuální.

10ML je nezávislý obchod, není spojen se značkou Amouage ani se značkami zde uvedených alternativ a žádná z nich ho nedoporučuje. Jejich názvy slouží jen k označení srovnávaných parfémů.

Noste ho týden, ne deset vteřin.

Designerové i niche parfémy v 10ml odstřicích, abyste s vůní mohli chvíli žít, než se rozhodnete.

Prohlédnout odstřiky

Zobrazit všechny průvodce