Prada Paradoxe dupe 2026: 6 klonů vs. originál

Šest alternativ k Prada Paradoxe porovnaných podle hrušky, neroli a ambry, které sdílejí, i podle toho, kam která uhýbá. Nebo si nejdřív vyzkoušejte originál jako 3ml odstřik.

V tomto průvodci

Stručně

Nejlepší celkovou alternativou k Prada Paradoxe je Mon Paradis od Câline, drogerijní vůně, která na Parfumo vede seznam „voní podobně“ u Paradoxe. Pink Eclipse od Maison Alhambra uvádí patro po patře stejné tóny, ale na kůži působí lehčeji, a Charisme od La Rive má nejnižší cenu za ml. Chcete originál? Paradoxe stojí v 10ML 24,21 € za 10ml odstřik.

6 alternativ ve srovnání níže · ceny ověřené 27. září 2026

Pořadí

  1. Mon ParadisNejlepší celkově Câline5,75 € 60ml
  2. Pink EclipseJemnější pojetí Maison AlhambraBez ceny v EU
  3. CharismeNejnižší cena La Rive7,95 € 90ml
  4. RaneenSladší pojetí AsdaafBez ceny v EU
  5. Nexa MuséeSvěžejší pojetí Rue BrocaBez ceny v EU
  6. Golden RulePrémiová alternativa Phlur97,00 € 50ml

Chcete raději originál?

Prada Paradoxe

PradaStočeno z originálního flakonu

Alternativy: 0,09 €–1,94 €/ml v jiných obchodech, ověřeno 27. září 2026

Tři flakony na světle modrém pozadí: Athénaïs, Prada Paradoxe a L'Interdit Eau de Parfum

Jak voní Prada Paradoxe?

Lahvička Prada Paradoxe od Prada
OriginálPrada ParadoxePrada

Prada Paradoxe vyšel v roce 2022 jako dámská vůně. Otevírá se hruškou, tangerinkou a bergamotem, šťavnatě a jasně, ne ostře. Žije v srdci: pomerančový květ, dvě podoby neroli a jasmín sambac, bílá květina, která působí čistě a slunečně, ne omamně. Základ tvoří bourbonská vanilka, ambra, bílé pižmo a benzoin, měkký a teplý, aniž by se změnil v dezert.

O rovnováhu tu jde. Je sladký, ale ne cukrový, květinový, ale ne mýdlový, a pižmo ho drží blízko pleti a uhlazený.

Hruška, neroli a vanilka jako suroviny: tóny parfému Paradoxe od Prada
Na obrázku: hruška, neroli a vanilka, tóny parfému Paradoxe.

Rodina Paradoxe

Prada dnes prodává několik vůní Paradoxe a některé klony odpovídají jedné líp než jiné. Paradoxe Intense z roku 2023 přidává k hutnějšímu jasmínu mech a víc vanilky a ambry. Paradoxe Virtual Flower z roku 2024 je lehčí: bergamot, jasmín a neroli nad pižmem a ambretkou. Paradoxe Sweet Chemistry z roku 2026 staví sirup z černého rybízu a pomerančový květ nad vanilku. Než si klon koupíte, ověřte si, se kterým Paradoxe ho lidé srovnávají.

Řada Paradoxe a nejbližší alternativa v tomto průvodci
ParfémUvedení na trhVonný profilNejbližší volba zde
Paradoxe2022Hruška a neroli na základu z vanilky, ambry a pižmaMon Paradis
Paradoxe Intense2023Výraznější jasmín a mech, více vanilky a ambryNexa Musée
Paradoxe Virtual Flower2024Bergamot, jasmín a neroli na základu z pižma a ambretyŽádná
Paradoxe Sweet Chemistry2026Sirup z černého rybízu a pomerančový květ na základu z vanilkyŽádná

Alternativy k Prada Paradoxe ve srovnání

Ceny flakonů v jiných obchodech, ověřeno 27. září 2026

AlternativaZáklad srovnáníCena flakonuZa ml
1Nejlepší celkově Mon Paradis Câline
Uvedený zdroj Zdroj
5,75 € 60ml
0,10 €/ml
2Jemnější pojetí Pink Eclipse Maison Alhambra
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—
3Nejnižší cena Charisme La Rive
Uvedený zdroj Zdroj
7,95 € 90ml
0,09 €/ml
4Sladší pojetí Raneen Asdaaf
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—
5Svěžejší pojetí Nexa Musée Rue Broca
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—
6Prémiová alternativa Golden Rule Phlur
Uvedený zdroj Zdroj
97,00 € 50ml
1,94 €/ml

Fotografie flakonů: fragrantica.com, fragrantica.com, fragrantica.com, cf.com.lb, lyko.com, fragrantica.com

Porovnejte dva vedle sebe

Vyberte libovolné dva parfémy z tohoto průvodce. Na začátku stojí originál proti č. 1.

ÚdajPrada ParadoxePradaMon ParadisCâline
Cena za ml
3ml: 2,67 €/ml · 10ml: 2,42 €/ml · 30ml: 1,92 €/ml
0,10 €/ml
Velikost
Odstřiky po 3, 10 nebo 30ml
Flakon 60ml
Cena s doručením
Aktuální cena 10ML; doprava se připočte v pokladně
Cena flakonu v jiném obchodě, ověřeno: 27. září 2026; bez dopravy
Co říkají zdroje
Měřítko: každá alternativa v tomto průvodci se srovnává s parfémem Prada Paradoxe
  • Mon Paradis je na stránce Paradoxe na Parfumu na prvním místě v seznamu „vůní, které voní podobně“ a má tam vlastní srovnávací stránku; Parfumo uvádí hrušku, neroli, broskev a bergamot; pomerančový květ, jasmín a růži; ambru, pižmo, vanilku a cedrové dřevo. Mon Paradis vs Paradoxe (Parfumo comparison)
  • Člen komunity Parfumo považuje podobnost v úvodu za nepopiratelnou, ale říká, že se vůně postupně stává ovocnější, zatímco originál více květinovým, a na kůži je znatelně slabší. Mon Paradis, member write-up (Parfumo)
  • Ve vlákně na Parfumu několik členů označuje vůni za blízkou alternativu k Paradoxe, která je jemnější a krémovější; jiní uvádějí, že rychle vyprchá. Mon Paradis forum thread (Parfumo)
Základ srovnání
Původní parfém
Uvedený zdroj
Dostupnost
U 10ML, stočeno z originálního flakonu
V prodeji v obchodě v EU, ověřeno: 27. září 2026
  • Mon Paradis stojí při nákupu méně: 5,75 € oproti 8,01 €.
  • Mon Paradis vám dá víc parfému: 60ml oproti 3ml.
  • 10ML tyto dva vedle sebe nenosil; každé tvrzení výše uvádí svůj zdroj.

Kolik potřebuji?

Zadejte, kolikrát chcete Prada Paradoxe nosit a kolik střiků používáte.

Potřebujete zhruba 6ml (120 střiků).

  • 2 × 3mlNejlevnější16,02 €Zbyde 0ml
  • 1 × 10ml24,21 €Zbyde 4ml
  • 1 × 30ml57,60 €Zbyde 24ml
  • Mon Paradis od Câline: 1 × 60mlCena v jiném obchodě, ověřeno: 27. září 2026, bez dopravy5,75 €Zbyde 54ml

Při takovém nošení stojí Mon Paradis méně než odstřiky parfému Prada Paradoxe: 5,75 € oproti 16,02 €. Je to jiný parfém, ne originál.

Odhad: velikosti 10ML vystačí zhruba na 60 střiků (3ml), 200 (10ml) a 600 (30ml), tedy asi 20 na ml. Rozprašovače se liší, berte čísla jako vodítko. Ceny bez dopravy.

Dva spočítané příklady

  • Měsíc víkendů

    8× nošení, pokaždé 3 střiky. Potřebujete zhruba 1,2ml (24 střiků). Nejlevněji u 10ML: 1 × 3ml za 8,01 €, zbyde zhruba 1,8ml. Při takovém nošení stojí Mon Paradis méně než odstřiky parfému Prada Paradoxe: 5,75 € oproti 8,01 €. Je to jiný parfém, ne originál.

  • Každý den po celý rok

    365× nošení, pokaždé 4 střiky. Potřebujete zhruba 73ml (1 460 střiků). Nejlevněji u 10ML: 2 × 30ml + 1 × 10ml + 1 × 3ml za 147,42 €, zbyde zhruba 0ml. Při takovém nošení stojí Mon Paradis méně než odstřiky parfému Prada Paradoxe: 11,50 € oproti 147,42 €. Je to jiný parfém, ne originál.

Žebříček alternativ k Paradoxe: 6 parfémů s rolí a cenou za ml, v čele Mon Paradis od CâlineOtevřít obrázek v plné velikosti na nové kartě
Seřazeno podle toho, jak blízko má každá alternativa k Paradoxe. Ceny za ml z cen lahví ověřených 27. září 2026.

Nejlepší celkově: Mon Paradis

Lahvička Mon Paradis od Câline
Mon ParadisCâlineNejlepší celkově

Mon Paradis od Câline, prodávaný v německých drogeriích, vede seznam „voní podobně“ na stránce Paradoxe na Parfumo. Jeho srovnávací stránka na Parfumo uvádí hrušku, neroli, broskev a bergamot, pomerančový květ, jasmín a růži a ambru, pižmo, vanilku a cedrové dřevo. Otevření z hrušky a neroli, srdce z pomerančového květu a jasmínu i základ z ambry, vanilky a pižma jsou tu všechny.

Hlavní rozdíl přichází po otevření. Člen Parfumo vnímá podobnost zpočátku jako nezaměnitelnou, ale píše, že Mon Paradis se stáčí k ovocnějšímu projevu, zatímco originál je čím dál květinovější, a že je znatelně slabší. Ve vlákně fóra Parfumo ho několik členů označuje za jemnější a krémovější, komunitní profil přidává krémovou stránku, kterou originál nemá.

Hodí se pro toho, kdo chce náladu Paradoxe na každý den a během dne si klidně stříkne znovu. Podklad: konkrétní zdroj.

Proč tahle volba?Zdroje: 3

Základ: Uvedený zdroj

  1. Mon Paradis je na stránce Paradoxe na Parfumu na prvním místě v seznamu „vůní, které voní podobně“ a má tam vlastní srovnávací stránku; Parfumo uvádí hrušku, neroli, broskev a bergamot; pomerančový květ, jasmín a růži; ambru, pižmo, vanilku a cedrové dřevo. Mon Paradis vs Paradoxe (Parfumo comparison)
  2. Člen komunity Parfumo považuje podobnost v úvodu za nepopiratelnou, ale říká, že se vůně postupně stává ovocnější, zatímco originál více květinovým, a na kůži je znatelně slabší. Mon Paradis, member write-up (Parfumo)
  3. Ve vlákně na Parfumu několik členů označuje vůni za blízkou alternativu k Paradoxe, která je jemnější a krémovější; jiní uvádějí, že rychle vyprchá. Mon Paradis forum thread (Parfumo)

Jemnější pojetí: Pink Eclipse

Lahvička Pink Eclipse od Maison Alhambra
Pink EclipseMaison AlhambraJemnější pojetí

Pink Eclipse od Maison Alhambra je podle majitelů lehčí volba. Parfumo uvádí hrušku, tangerinku a bergamot, neroli, jasmín a pomerančový květ a ambru, benzoin, pižmo a vanilku. Patro po patře je to zveřejněná struktura Paradoxe, včetně základu.

Hlavní rozdíl je v síle. Člen Parfumo ho považuje za docela blízký Paradoxe, ale slabší v intenzitě i stopě. Několik členů na jeho stránce na Fragrantice, kteří vlastní Paradoxe, považuje oba za velmi blízké, jiní píšou, že rychle mizí, nebo že se Intense vůbec nepodobá. Na Parfumo ho zařadilo jen pár lidí a působí tam prostě sladce, ovocně a květinově.

Hodí se pro toho, kdo chce strukturu originálu na papíře v tišší podobě a je ochoten vyzkoušet klon se smíšeným přijetím. Podklad: co píšou členové na Parfumo a Fragrantice; tóny podle Parfumo. Nabídka v EU, kterou jsme našli, byla v době kontroly označená jako „brzy skladem“, takže jeho políčko s cenou je prázdné.

Proč tahle volba?Zdroje: 3

Základ: Uvedený zdroj

  1. Člen komunity Parfumo v ní vidí inspiraci Paradoxe a považuje ji za docela podobnou, ale s nižší intenzitou a slabší projekcí. Pink Eclipse, member statement (Parfumo)
  2. Parfumo uvádí hrušku, mandarinku a bergamot; neroli, jasmín a pomerančový květ; ambru, benzoin, pižmo a vanilku, a sleduje tak zveřejněnou pyramidu vůně Paradoxe vrstvu po vrstvě. Pink Eclipse vs Paradoxe (Parfumo comparison)
  3. Několik členů komunity Fragrantica, kteří vlastní Paradoxe, má problém tyto dvě vůně od sebe rozeznat; jiným rychle vyprchá nebo se Intense příliš nepodobá. Pink Eclipse by Maison Alhambra (Fragrantica)

Nejnižší cena: Charisme

Lahvička Charisme od La Rive
CharismeLa RiveNejnižší cena

Charisme od La Rive, polské drogerijní značky, má v tabulce nejnižší cenu za ml. Parfumo uvádí hrušku, bergamot a mandarinku, květ hořkého pomeranče, jasmín a pomerančový květ a ambru šedou, benzoin a vanilku. Sdílí hruškový vršek, pomerančový květ s jasmínem a benzoin s vanilkou v základu.

Hlavní rozdíl je mladistvost. Členové na jeho stránce na Fragrantice ho popisují jako šťavnatější a hravější než Paradoxe a komunita Parfumo přidává krémovou stránku. V jeho seznamu není neroli, tedy tón, který originálu dává čistý vzlet.

Hodí se pro toho, kdo chce jasný, sladký pomerančový květ na běžné dny za nejnižší výdaj. Podklad: konkrétní zdroj.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Členové komunity Fragrantica říkají, že se podobá Paradoxe, ale je šťavnatější a hravější. Charisme by La Rive (Fragrantica)
  2. Parfumo uvádí hrušku, bergamot a mandarinku; hořký pomerančový květ, jasmín a pomerančový květ; šedou ambru, benzoin a vanilku, a komunita k tomu přidává krémový nádech, který v profilu originálu chybí. Charisme vs Paradoxe (Parfumo comparison)

Sladší pojetí: Raneen

Lahvička Raneen od Asdaaf
RaneenAsdaafSladší pojetí

Raneen od Asdaaf je varianta s ovocem v popředí. Parfumo uvádí hrušku, dračí ovoce a mandarinku, frézii, jasmín a pomerančový květ a ambru, pižmo, tonkové boby a vanilku.

Hlavní rozdíl je dračí ovoce a tonka, které ho dělají ovocnějším a sladším. Několik členů na Fragrantice, kteří vlastní Paradoxe, ho má blíž k původní Eau de Parfum než k Intense, jiní srovnání vůbec nevidí.

Hodí se pro toho, kdo má nejraději nejsladší stránku Paradoxe a chce na víkendy něco hravého. Podklad: konkrétní zdroj s rozdělenými názory. Nabídku v EU, která by byla v den kontroly skladem, jsme ověřit nedokázali, takže jeho políčko s cenou je prázdné.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Několik členů komunity Fragrantica, kteří vlastní Paradoxe, říká, že se podobá spíše Eau de Parfum než Intense a je ovocnější díky dračímu ovoci; jiní v tom podobnost nevidí. Raneen by Asdaaf (Fragrantica)
  2. Parfumo uvádí hrušku, dračí ovoce a mandarinku; frézii, jasmín a pomerančový květ; ambru, pižmo, tonkový bob a vanilku. Raneen vs Paradoxe (Parfumo comparison)

Svěžejší pojetí: Nexa Musée

Lahvička Nexa Musée od Rue Broca
Nexa MuséeRue BrocaSvěžejší pojetí

Nexa Musée od Rue Broca je zelenější, svěžejší varianta. Parfumo uvádí hrušku, tangerinku a bergamot, jasmín sambac, pomerančový květ a tuberózu a pižmo, dubový mech, vanilku a vetiver. Otevření v jeho seznamu je stejné jako u originálu.

Hlavní rozdíl je v základu: dubový mech a vetiver místo ambry a benzoinu ho dělají sušším a zelenějším a tuberóza dělá srdce krémovějším. Komunita Parfumo u něj řadí citrusy výš než u Paradoxe. Na jeho stránce na Fragrantice ho někteří majitelé Paradoxe označují za velmi blízký, jiní ho řadí blíž k Paradoxe Intense nebo jim chybí neroli a ambra.

Hodí se pro toho, komu je Paradoxe trochu sladký a chce svěžejší bílou květinu na teplé dny. Podklad: konkrétní zdroj. Jeho nabídka v EU byla v době kontroly cen vyprodaná.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Několik členů komunity Fragrantica, kteří vlastní Paradoxe, ji označuje za velmi podobnou; jiní říkají, že má blíže k Paradoxe Intense, je svěžejší nebo jí chybí neroli a ambra. Nexa Musée by Rue Broca (Fragrantica)
  2. Parfumo uvádí hrušku, mandarinku a bergamot; jasmín sambac, pomerančový květ a tuberózu; pižmo, dubový mech, vanilku a vetiver. Jeho komunita hodnotí citrusové a svěží tóny výše než u originálu. Nexa Musée vs Paradoxe (Parfumo comparison)

Prémiová alternativa: Golden Rule

Lahvička Golden Rule od Phlur
Golden RulePhlurPrémiová alternativa

Golden Rule od Phlur se jako klon neprodává. Je to samostatná novinka, kterou lidé s Paradoxe často srovnávají, a jeho stránka na Fragrantice je propojuje. Uvádí hrušku, mandarinku a růžový pepř, pomerančovou květovou vodu, jasmín a kokosové mléko a vanilku, santalové dřevo a benzoin.

Hlavní rozdíl je krémovost. Kokosové mléko a santalové dřevo nahrazují ambru a bílé pižmo a růžový pepř přidává nahoře trochu jiskry. Komunita Parfumo mu dává stejné sladké, květinové a ovocné jádro jako Paradoxe, jen s přidanou krémovou stránkou.

Hodí se pro toho, komu se styl Paradoxe líbí, ale chce měkčí, krémovější vůni s vlastní tváří, ne náhradu. Podklad: konkrétní zdroj.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Stránka na Fragrantice uvádí Prada Paradoxe pro srovnání; ve výčtu tónů má hrušku, mandarinku a růžový pepř; vodu z pomerančových květů, jasmín a kokosové mléko; vanilku, santalové dřevo a benzoin. Golden Rule by Phlur (Fragrantica)
  2. Parfumo má stránku pro přímé srovnání s Paradoxe; jeho komunita dodává krémový aspekt, který v profilu originálu chybí. Golden Rule vs Paradoxe (Parfumo comparison)

Originální alternativy z naší nabídky

Originální parfémy, které sdílejí pomerančový květ a vanilku Paradoxe, každý jako odstřik plněný z originálního flakonu.

  1. Parfums de Marly

    Athénaïs

    Bergamot, neroli a yuzu s jasmínem sambac a pomerančovým květem nad ambrou, tonkovými boby a vanilkou.

    3ml · 10ml · 30ml

  2. Givenchy

    L'Interdit Eau de Parfum

    Hruška a bergamot s tuberózou, pomerančovým květem a jasmínem sambac nad vetiverem, vanilkou a pačuli.

    3ml · 10ml · 30ml

  3. Giorgio Armani

    My Way

    Bergamot a pomerančový květ s tuberózou a indickým jasmínem nad vanilkou, bílým pižmem a cedrem.

    3ml · 10ml · 30ml

V čem se mýlí každý klon

Nejtěžší je neroli. Paradoxe ho používá ve dvou podobách a právě díky němu pomerančový květ působí čistě a vzdušně, ne sladce. Několik klonů tady neroli neuvádí vůbec, nebo jen v jedné podobě, a místo toho se opírá o ovoce: broskev, dračí ovoce, mandarinku.

Druhou mezerou je základ. Ambra a pižmo Paradoxe jsou moderní suroviny, které drží dojezd hladký a blízko pleti. Klony je nahrazují obyčejnější ambrou, ambrou šedou, tonkou nebo cedrovým dřevem, což může pozdní hodiny udělat sladšími nebo dřevitějšími. Komunita Parfumo několika z nich přidává krémovou nebo ovocnější stránku.

Klon, nebo 10ml odstřik Paradoxe?

Za ml oba drogerijní klony snadno vyhrávají: Mon Paradis i Charisme stojí za ml malý zlomek 10ml odstřiku originálu, který stojí 24,21 € (2,42 €/ml), nebo 30ml za 57,60 € (1,92 €/ml). Pokud chcete vůni, kterou můžete každý den stříkat bez počítání, cenou se jim těžko konkuruje.

Prémiový tip je jiný příběh. V den kontroly stál 50ml flakon Golden Rule víc než 30ml originálu, takže dává smysl, jen pokud vám víc sedí jeho krémovější charakter. A 3ml odstřik Paradoxe, zhruba 60 střiků, stojí 8,01 €, což stačí na týden nošení, než se rozhodnete. V indexu ceny za ml uvidíte, jak si stojí vůči zbytku nabídky.

Originální parfémy ze stejné rodiny

Srdce z pomerančového květu sdílejí tři originály. Athénaïs od Parfums de Marly spojuje bergamot, neroli a yuzu s jasmínem sambac a pomerančovým květem nad ambrou, tonkovými boby a vanilkou, slunečnější a luxusnější pojetí. L'Interdit Eau de Parfum od Givenchy sdílí hrušku, bergamot, pomerančový květ, jasmín sambac a vanilku a přidává tuberózu, vetiver a pačuli pro temnější hranu. My Way od Giorgio Armani staví bergamot a pomerančový květ nad tuberózu, indický jasmín, vanilku, bílé pižmo a cedr, jemnější a klasičtější.

Jak otestovat dupe

Originál a klon noste na kůži v různé dny, ne každý na jednom zápěstí, aby jeden neovlivnil váš dojem z druhého. Porovnejte hruškové otevření, pak srdce z pomerančového květu, pak dojezd z vanilky a pižma na kůži po 4 až 8 hodinách. Právě v těch posledních hodinách se klony od originálu obvykle oddělí.

3ml odstřik Prada Paradoxe vám dá poctivý týden srovnávání, 10ml odstřik obsahuje zhruba 200 střiků. Pokud jsou pro vás odstřiky novinkou, přečtěte si, co je odstřik parfému, a naši alternativu k nákupu naslepo. Pro další bílé květiny je dobrým dalším krokem náš průvodce jasmínovými parfémy.

Klon, nebo originál? Co vědět předem

Můžu Prada Paradoxe před nákupem vyzkoušet ve 3ml?
10ML prodává Prada Paradoxe jako 3ml, 10ml nebo 30ml odstřik plněný z originálního flakonu a doručuje po celé EU. 3ml je zhruba 60 střiků, dost na týden nošení.
Který dupe Prada Paradoxe vede v našem žebříčku?
Nejlepším celkovým tipem v tomto průvodci je Mon Paradis od Câline: vede seznam podobných vůní na stránce Paradoxe na Parfumo a sdílí hrušku, neroli, pomerančový květ, jasmín, ambru a vanilku, i když ho členové shledávají ovocnějším a měkčím.
Je Mon Paradis od Câline dupe Paradoxe?
Je to ten nejčastěji jmenovaný. Členové Parfumo shledávají otevření velmi blízkým; rozdíly přicházejí později, kdy se stáčí k ovocnějšímu a krémovějšímu tónu a nosí se lehčeji než originál.
Prada Paradoxe, nebo Paradoxe Intense: co si vybrat?
Paradoxe je lehčí a jasnější; Intense přidává k hutnějšímu jasmínu mech a víc vanilky a ambry. Někteří členové mají Nexa Musée blíž k verzi Intense, zatímco Mon Paradis sleduje originál.
Jaké jsou dostupnější alternativy k Prada Paradoxe?
Mon Paradis a Charisme jsou drogerijní parfémy, které stojí za ml mnohem méně než originál; Golden Rule je jediný tip v tomto průvodci s cenou blízkou originálu. Pokud chcete originální alternativu, pomerančové srdce sdílejí Athénaïs, L'Interdit Eau de Parfum a My Way.
Jak se dupy Paradoxe liší cenou za ml?
Drogerijní klony stojí za ml mnohem méně. 10ml odstřik originálu stojí v 10ML 24,21 € a 3ml 8,01 €, takže si originál můžete porovnat dřív, než koupíte cokoli většího.
Jak dlouho Prada Paradoxe vydrží?
Středně: na Parfumo hodnotí komunita jeho výdrž o něco výš než u Mon Paradis a jasně výš než u Charisme, zatímco Nexa Musée má hodnocení mírně vyšší. Nosí se blízko pleti a uhlazeně; jak dlouho vydrží na vás, záleží na vaší kůži.

Zdroje

  1. Prada Paradoxe (Fragrantica)
  2. Mon Paradis vs Paradoxe (Parfumo comparison)
  3. Pink Eclipse vs Paradoxe (Parfumo comparison)
  4. Charisme by La Rive (Fragrantica)
  5. Nexa Musée by Rue Broca (Fragrantica)
  6. Golden Rule by Phlur (Fragrantica)

Jak jsme srovnávali

Každá alternativa je seřazena podle toho, jak věrně sleduje tóny a základ vůně Prada Paradoxe, na základě uvedeném u ní v tabulce. Ceny v jiných obchodech jsou ověřené 27. září 2026 a často se mění; ceny 10ML na této stránce jsou aktuální.

10ML je nezávislý obchod, není spojen se značkou Prada ani se značkami zde uvedených alternativ a žádná z nich ho nedoporučuje. Jejich názvy slouží jen k označení srovnávaných parfémů.

Noste ho týden, ne deset vteřin.

Designerové i niche parfémy v 10ml odstřicích, abyste s vůní mohli chvíli žít, než se rozhodnete.

Prohlédnout odstřiky

Zobrazit všechny průvodce