Versace Eros dupe 2026: 6 klonů vs. originál

Šest vůní podobných Versace Eros porovnáváme podle zveřejněných vonných tónů, uvedených zdrojů a cen s datem. Dozvíte se také, v čem se každá liší od originálu. Nebo si nejdřív vyzkoušejte samotné Eros jako 3ml odstřik.

V tomto průvodci

Stručně

Celkově nejlépe vychází Versencia Oro od Maison Alhambra. Její záznam na Fragrantice sleduje vonnou pyramidu Eros vrstvu po vrstvě. V závěru má k Eros nejblíž Imperial Blue od Riiffs. Členové Fragranticy ji považují za jemnější a jeden z nich píše, že v závěru jasně připomíná Eros. Nejnižší cenu má Colossus od La Rive. Chcete originál? Eros pořídíte v 10ML jako 10ml odstřik za 25,11 €.

6 alternativ ve srovnání níže · ceny ověřené 28. září 2026

Pořadí

  1. Versencia OroNejlepší celkově Maison Alhambra14,21 € 100ml
  2. ColossusNejnižší cena La Rive4,99 € 90ml
  3. Imperial BlueNejblíž v dojezdu Riiffs24,00 € 100ml
  4. Blue SapphireSvěžejší pojetí Lattafa Pride30,75 € 100ml
  5. TerraJemnější pojetí Vince CamutoBez ceny v EU
  6. Ambery MintPrémiová alternativa Dossier29,00 € 50ml

Chcete raději originál?

Eros

VersaceStočeno z originálního flakonu

Alternativy: 0,06 €–0,58 €/ml v jiných obchodech, ověřeno 28. září 2026

Tři flakony na světle modrém pozadí: Le Male, Eros a Le Male Elixir

Jak voní Versace Eros?

Lahvička Eros od Versace
OriginálErosVersace

Eros od Versace byl uveden na trh v roce 2012. Úvod je svěží a chladivý: dominuje máta, kterou doplňuje zelené jablko a citron. Srdce je teplejší, prosazují se v něm tonkové boby a Ambroxan, které lehce pozvedá pelargonie. V základu najdete madagaskarskou vanilku, dva druhy cedru (virginský a atlaský), vetiver a dubový mech. Výsledkem je sladká, aromatická vůně se zeleným, mátovým úvodem a vanilkovo-tonkovým závěrem.

Právě tento kontrast se klonům napodobuje nejtěžší. Mátu a jablko lze napodobit snadno. V pozadí je však suchý, dřevitý a mechový základ a níže uvedené zdroje popisují rozdíly jak v úvodu, tak v závěru vůně.

Citron, tonkový bob a vanilka jako suroviny: tóny parfému Eros od Versace
Na obrázku: citron, tonkový bob a vanilka, tóny parfému Eros.

Kterou verzi Eros se klony snaží napodobit?

Většina srovnání, o která se tento průvodce opírá, uvádí Eros Eau de Toilette. Stránky Colossus, Imperial Blue a Terra na Parfumu je všechny srovnávají právě s touto verzí. Výjimkou je Blue Sapphire, které Parfumo porovnává s Eros Eau de Parfum. Řada Versace Eros zahrnuje i další vůně. V průvodci Eros vs Eros Flame popisujeme, jak se liší svými tóny.

Pokud si nejste jistí, jak koncentrace mění vůni, přečtěte si Eau de Parfum vs Eau de Toilette. Než začnete srovnání brát jako vodítko, ověřte si, proti které verzi Eros daný klon porovnává.

Alternativy k Eros ve srovnání

Ceny flakonů v jiných obchodech, ověřeno 28. září 2026

AlternativaZáklad srovnáníCena flakonuZa ml
1Nejlepší celkově Versencia Oro Maison Alhambra
Uvedený zdroj Zdroj
14,21 € 100ml
0,14 €/ml
2Nejnižší cena Colossus La Rive
Uvedený zdroj Zdroj
4,99 € 90ml
0,06 €/ml
3Nejblíž v dojezdu Imperial Blue Riiffs
Uvedený zdroj Zdroj
24,00 € 100ml
0,24 €/ml
4Svěžejší pojetí Blue Sapphire Lattafa Pride
Uvedený zdroj Zdroj
30,75 € 100ml
0,31 €/ml
5Jemnější pojetí Terra Vince Camuto
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—
6Prémiová alternativa Ambery Mint Dossier
Uvedený zdroj Zdroj
29,00 € 50ml
0,58 €/ml

Fotografie flakonů: fragrantica.com, lavonio.ie, uk.riiffsperfumes.com, lattafa.com, vincecamuto.com, fragrantica.com

Porovnejte dva vedle sebe

Vyberte libovolné dva parfémy z tohoto průvodce. Na začátku stojí originál proti č. 1.

ÚdajErosVersaceVersencia OroMaison Alhambra
Cena za ml
3ml: 2,67 €/ml · 10ml: 2,51 €/ml · 30ml: 1,98 €/ml
0,14 €/ml
Velikost
Odstřiky po 3, 10 nebo 30ml
Flakon 100ml
Cena s doručením
Aktuální cena 10ML; doprava se připočte v pokladně
Cena flakonu v jiném obchodě, ověřeno: 28. září 2026; bez dopravy
Co říkají zdroje
Měřítko: každá alternativa v tomto průvodci se srovnává s parfémem Eros
  • Fragrantica uvádí mátu, citron a zelené jablko; tonku, ambroxan a geranium; vanilku, cedr, vetiver a dubový mech, tedy vonnou pyramidu vůně Eros; mnoha majitelům připadá blízká Erosu, několik z nich ale říká, že se v rozvonění vůně odchyluje nebo začíná působit synteticky Versencia Oro by Maison Alhambra (Fragrantica)
Základ srovnání
Původní parfém
Uvedený zdroj
Dostupnost
U 10ML, stočeno z originálního flakonu
V prodeji v obchodě v EU, ověřeno: 28. září 2026
  • Eros stojí při nákupu méně: 8,01 € oproti 14,21 €.
  • Versencia Oro vám dá víc parfému: 100ml oproti 3ml.
  • 10ML tyto dva vedle sebe nenosil; každé tvrzení výše uvádí svůj zdroj.

Kolik potřebuji?

Zadejte, kolikrát chcete Eros nosit a kolik střiků používáte.

Potřebujete zhruba 6ml (120 střiků).

  • 2 × 3mlNejlevnější16,02 €Zbyde 0ml
  • 1 × 10ml25,11 €Zbyde 4ml
  • 1 × 30ml59,40 €Zbyde 24ml
  • Versencia Oro od Maison Alhambra: 1 × 100mlCena v jiném obchodě, ověřeno: 28. září 2026, bez dopravy14,21 €Zbyde 94ml

Při takovém nošení stojí Versencia Oro méně než odstřiky parfému Eros: 14,21 € oproti 16,02 €. Je to jiný parfém, ne originál.

Odhad: velikosti 10ML vystačí zhruba na 60 střiků (3ml), 200 (10ml) a 600 (30ml), tedy asi 20 na ml. Rozprašovače se liší, berte čísla jako vodítko. Ceny bez dopravy.

Dva spočítané příklady

  • Měsíc víkendů

    8× nošení, pokaždé 3 střiky. Potřebujete zhruba 1,2ml (24 střiků). Nejlevněji u 10ML: 1 × 3ml za 8,01 €, zbyde zhruba 1,8ml. Při takovém nošení stojí odstřiky parfému Eros méně než Versencia Oro: 8,01 € oproti 14,21 €.

  • Každý den po celý rok

    365× nošení, pokaždé 4 střiky. Potřebujete zhruba 73ml (1 460 střiků). Nejlevněji u 10ML: 2 × 30ml + 1 × 10ml + 1 × 3ml za 151,92 €, zbyde zhruba 0ml. Při takovém nošení stojí Versencia Oro méně než odstřiky parfému Eros: 14,21 € oproti 151,92 €. Je to jiný parfém, ne originál.

Žebříček alternativ k Eros: 6 parfémů s rolí a cenou za ml, v čele Versencia Oro od Maison AlhambraOtevřít obrázek v plné velikosti na nové kartě
Seřazeno podle toho, jak blízko má každá alternativa k Eros. Ceny za ml z cen lahví ověřených 28. září 2026.

Celkově nejlepší: Versencia Oro

Lahvička Versencia Oro od Maison Alhambra
Versencia OroMaison AlhambraNejlepší celkově

Versencia Oro od Maison Alhambra se podle uvedených tónů podobá Eros. Její záznam na Fragrantice uvádí v úvodu mátu, citron a zelené jablko, v srdci tonkové boby, Ambroxan a pelargonii a v základu vanilku, cedr, vetiver a dubový mech. Ze zdrojů, o které se tento průvodce opírá, právě tento záznam popisuje celou pyramidu Eros.

Hlavní rozdíl se projeví až v závěru. Mnozí majitelé na Fragrantice ji považují za podobnou Eros, několik dalších ale píše, že se v závěru od originálu vzdaluje nebo působí synteticky. Úvod a srdce podobnost drží, na závěr se názory rozcházejí.

Hodí se pro někoho, kdo miluje úvodní fázi Eros, chce velký flakon, který může bez obav používat, a nevadí mu, že podle některých majitelů je závěr méně věrný originálu. Podklady: uvedený zdroj, záznam na Fragrantice a komentáře majitelů u něj.

Proč tahle volba?Zdroje: 1

Základ: Uvedený zdroj

  1. Fragrantica uvádí mátu, citron a zelené jablko; tonku, ambroxan a geranium; vanilku, cedr, vetiver a dubový mech, tedy vonnou pyramidu vůně Eros; mnoha majitelům připadá blízká Erosu, několik z nich ale říká, že se v rozvonění vůně odchyluje nebo začíná působit synteticky Versencia Oro by Maison Alhambra (Fragrantica)

Nejnižší cena: Colossus

Lahvička Colossus od La Rive
ColossusLa RiveNejnižší cena

Z klonů s uvedenou cenou v tabulce vychází Colossus od La Rive nejlevněji, a to jak za flakon, tak za ml. V srovnání na Parfumo mají oba parfémy zelené jablko a mátu, citron, tonkové boby, vanilku, cedr a mech. Všichni kromě jednoho z hlasujících členů považují Colossus a Eros Eau de Toilette za podobné.

Hlavní rozdíl je v úvodu. Člen Parfumo vidí jasné podobnosti s Eros, ale úvodní fázi originálu považuje za výbušnější a jeho výdrž hodnotí o něco lépe.

Hodí se pro někoho, kdo chce jablko, mátu a vanilku pro snadné každodenní použití a obejde se bez výrazného úvodního nástupu. Podklady: uvedený zdroj, srovnání na Parfumo a text člena.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Na srovnávací stránce Parfumo považuje 53 z 54 hlasujících členů vůně Colossus a Eros Eau de Toilette za podobné; u obou jsou uvedeny zelené jablko a máta, dále citron, tonka, vanilka, cedr a mech Colossus vs Eros (Parfumo comparison)
  2. Člen komunity Parfumo v ní vidí jasné podobnosti s Erosem; originál má výbušnější úvod a Eros o něco lepší výkon Colossus, member write-up (Parfumo)

Nejpodobnější v závěru: Imperial Blue

Lahvička Imperial Blue od Riiffs
Imperial BlueRiiffsNejblíž v dojezdu

Imperial Blue od Riiffs sdílí s Eros mátu, pelargonii a vetiver – tóny, které uvádějí oba parfémy ve srovnání na Parfumo. Všichni kromě dvou z hlasujících členů považují Imperial Blue a Eros Eau de Toilette za podobné.

Hlavní rozdíl je v intenzitě. Členové, kteří píší na stránce Fragrantica, ho považují za velmi blízký Eros a těžko rozeznatelný, ale jemnější a méně výrazný. Jeden z nich vnímá v úvodu více máty, závěr mu však jasně připomíná Eros, a proto Imperial Blue patří na toto místo.

Hodí se pro někoho, komu Eros připadá příliš výrazný v těsné společnosti a kdo chce závěr, který jednomu členovi jasně připomíná Eros, jen v jemnějším podání. Podklady: uvedený zdroj, komentáře členů na Fragrantica a srovnání na Parfumo.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Členové komunity Fragrantica ji považují za velmi podobnou Eros a těžko rozeznatelnou; je jemnější a méně výrazná. Jednomu členovi připadá úvod mátovější, ale říká, že v doznívání je z ní jasně cítit Eros Imperial Blue by Riiffs (Fragrantica)
  2. Na srovnávací stránce Parfumo považuje 16 z 18 hlasujících členů vůně Imperial Blue a Eros Eau de Toilette za podobné; u obou jsou uvedeny máta, pelargonie a vetiver Imperial Blue vs Eros (Parfumo comparison)

Svěžejší pojetí: Blue Sapphire

Lahvička Blue Sapphire od Lattafa Pride
Blue SapphireLattafa PrideSvěžejší pojetí

Blue Sapphire od Lattafa Pride si z Eros ponechává mátu a citron, ale jejich vzájemný poměr mění. Ve srovnání na Parfumo, kde se porovnává s Eros Eau de Parfum, nikoli s Eau de Toilette, považují všichni kromě jednoho z hlasujících členů oba parfémy za podobné.

Hlavní rozdíl je ve sladkosti. Členové na stránce Parfumo ho považují za méně mátový a více citronový než Eros a říkají, že zůstává svěže mořský a méně sladký. Jeden z členů v něm cítí jen slabou podobnost s Eros, takže ji nesdílejí všichni.

Hodí se tomu, komu připadá vanilková stránka Eros příliš těžká a dává přednost svěží citrusové vůni. Podklad: jmenovaný zdroj, poznámky člena Parfumo a srovnávací stránka.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Členové komunity Parfumo ji oproti Erosu vnímají jako méně mátovou a více citronovou, stále svěže mořskou a méně sladkou; jednomu připadá Erosu podobná jen nepatrně Blue Sapphire by Lattafa Pride (Parfumo)
  2. Na srovnávací stránce Parfumo u Eros Eau de Parfum (nikoli Eau de Toilette) považuje 26 z 27 hlasujících členů tyto dvě vůně za podobné Blue Sapphire vs Eros Eau de Parfum (Parfumo comparison)

Jemnější pojetí: Terra

Lahvička Terra od Vince Camuto
TerraVince CamutoJemnější pojetí

Terra od Vince Camuto se s Eros potkává v tonkových bobech. Člen na její stránce Parfumo vnímá tonkové boby jako hlavní tón ve fázi doznívání a Parfumo uvádí Eros Eau de Toilette v kategorii „Podobné vůně“.

Hlavní rozdíl spočívá v ovoci a dřevitých tónech. Tentýž člen vnímá vůni jako inspirovanou Eros Eau de Toilette, ale dřevitější a méně ostrou; místo výrazného jablka z originálu tu vystupuje rebarbora.

Hodí se tomu, komu se líbí charakter Eros, ale zelené jablko mu připadá příliš ostré. Podklad: jmenovaný zdroj, záznam Terra na Parfumo – jak položka „Podobné vůně“, tak text člena zveřejněný u ní.

Proč tahle volba?Zdroje: 1

Základ: Uvedený zdroj

  1. Člen komunity Parfumo ji považuje za vůni vytvořenou podle Eros Eau de Toilette, ale dřevitější a méně ostrou; místo výrazného jablka má rebarboru a v doznívání převládá tonka. Parfumo uvádí Eros Eau de Toilette v seznamu „Podobné vůně“ Terra Eau de Toilette by Vince Camuto (Parfumo)

Prémiová alternativa: Ambery Mint

Lahvička Ambery Mint od Dossier
Ambery MintDossierPrémiová alternativa

Ambery Mint od Dossier sdílí s Eros mátu, zelené jablko a citron, tedy tři vrchní tóny. Vlastní stránka Dossier vůni popisuje jako inspirovanou Eros od Versace a mezi hlavními tóny uvádí tyto tři a také ambru. Jde o vlastní popis značky, která vůni prodává; žádnou spojitost s Versace nenaznačuje.

Podle tohoto stručného seznamu spočívá hlavní rozdíl v základu. Jediným hlavním tónem, který uvádí navíc oproti vrchním tónům Eros, je ambra. Originál uvádí tonkové boby, Ambroxan, vanilku, dva druhy cedru, vetiver a dubový mech. Seznam je příliš stručný na další závěry.

Z klonů, u kterých se nám podařilo zjistit cenu, má nejvyšší cenu za ml. Hodí se tomu, kdo chce svěží úvod s mátou a jablkem v menší lahvičce a spokojí se s úsudkem podle stručného popisu značky. Podklad: jmenovaný zdroj, produktová stránka Dossier.

Proč tahle volba?Zdroje: 1

Základ: Uvedený zdroj

  1. Dossier popisuje Ambery Mint jako vůni inspirovanou Eros od Versace, jejíž hlavními tóny jsou máta, zelené jablko, citron a ambra Ambery Mint (Dossier)

Originální alternativy, které máme v nabídce

Originální parfémy jiných značek s částí kontrastu chladivých a sladkých tónů Eros, prodávané jako odstřiky stáčené z originálního flakonu.

  1. Jean Paul Gaultier

    Le Male

    Máta a levandule se snoubí se skořicí a pomerančovým květem, v základu pak vůně přechází do vanilky, tonkových bobů, ambry, santalového dřeva a cedru: je hřejivější a kořenitější.

    3ml · 10ml · 30ml

  2. Jean Paul Gaultier

    Le Male Elixir

    Levandule a máta se snoubí s vanilkou a benzoinem, v základu se přidává med, tonkové boby a tabák: vůně je sladší a má medový nádech.

    3ml · 10ml · 30ml

  3. Yves Saint Laurent

    Y Eau de Parfum

    Jablko, zázvor a bergamot, po nich šalvěj, jalovec a pelargonie nad základem z ambrového dřeva, tonkových bobů, cedru, vetiveru a olibanum: dřevitá a bylinná vůně.

    3ml · 10ml · 30ml

Co žádný klon nezachytí správně

Když si zdroje přečtete společně, rozdíly se ukazují na obou koncích vůně. V úvodu klony zjemňují nebo pozměňují svěží nástup: Colossus se otevírá méně razantně, Imperial Blue klidněji, Blue Sapphire klade důraz spíš na citron než na mátu a Terra nahrazuje jablko rebarborou. V závěru majitelé Versencia Oro, kteří rozdíl zaznamenali, ho umisťují do fáze doznívání a Ambery Mint uvádí ambru místo dřevitého, mechového základu.

Sladká vůně obecně potřebuje suchý základ, aby působila živě. Tonkové boby a vanilka jí dodávají hřejivost a sladkost, dřevo a mech zase strukturu, která brání tomu, aby hřejivost působila mdle a ploše. Chcete-li zjistit, co vůni přidávají tonkové boby, přečtěte si co jsou tonkové boby. O původu Ambroxanu, jednoho ze středních tónů Eros, se dočtete v článku ambra šedá a Ambroxan.

Klon ve flakonu, nebo 10ml odstřik originálu?

V přepočtu na ml stojí Eros výrazně víc než kterýkoli klon, u kterého jsme mohli k datu kontroly určit cenu. Terra nemá uvedenou cenu pro EU, proto se do tohoto součtu nezapočítává. 10ml odstřik Eros stojí 25,11 € (2,51 €/ml) a 30ml 59,40 € (1,98 €/ml). Pokud už víte, že chcete tento styl nosit každý den a ve velkém, větší flakon klonu vydrží déle.

Když to posoudíte podle toho, co si vybíráte, situace vypadá jinak. 3ml odstřik Eros stojí 8,01 € a vystačí zhruba na 60 střiků, což je méně než většina flakonů klonů uvedených ve srovnání. Týden na vlastní kůži ukáže, jestli je Eros ten pravý, jestli vám bude stačit klon, nebo jestli vám nesedí ani jeden. V našem průvodci odstřik, nebo celý flakon porovnáváme obě možnosti a článek Jak dlouho vydrží 10ml flakon parfému ukazuje, co vám menší balení v praxi nabídne.

Originální parfémy ze stejné rodiny

Pokud hledáte kontrast svěžesti a sladkosti od jiné značky, tři originální parfémy mají některé společné rysy. Le Male od Jean Paul Gaultier z roku 1995 spojuje v úvodu mátu a levanduli se skořicí a pomerančovým květem. V základu pak najdete vanilku, tonkové boby, ambru, santalové dřevo a cedr: působí tepleji a kořenitěji. Le Male Elixir z roku 2023 staví levanduli a mátu nad vanilku a benzoin, v základu pak přidává med, tonkové boby a tabák: je sladší a má medový nádech. Y Eau de Parfum od Yves Saint Laurent z roku 2018 se otevírá jablkem, zázvorem a bergamotem, pokračuje šalvějí, jalovcovými bobulemi a pelargonií a v závěru přechází do ambrového dřeva, tonkových bobů, cedru, vetiveru a kadidla: ze všech tří je nejvíc dřevitá a bylinná.

Všechny tři se prodávají jako odstřiky ve třech velikostech, takže můžete dva z nich během jednoho týdne nosit na kůži a pak si vybrat. Další tipy najdete v našem průvodci nejlepší parfémy pro muže.

Jak vyzkoušet klon

Papírek ukáže klon v jeho nejsilnější chvíli, tedy v úvodu, a zbytek skryje. Vyzkoušejte ho raději na kůži. Věnujte jeden den Eros a jiný klonu, aby se s každou vůní váš nos seznámil zvlášť. Porovnávejte je ve stejných fázích: hned po nastříkání, v srdci vůně a později, až se vůně ustálí. Některé pochybnosti zmíněné v tomto průvodci, například ty kolem Versencia Oro, se týkají právě této poslední fáze.

3ml odstřik Eros vám vystačí na slušný týden porovnávání. Pokud u vás Eros zvítězí, jeho 10ml odstřik (zhruba 200 střiků) vám vydrží několik týdnů a 30ml balení, tedy asi 600 střiků, už je na delší nošení. Zkoušíte malé lahvičky poprvé? Začněte článkem Co je odstřik parfému. Kam parfém nastříkat, se dozvíte v průvodci Kam parfém nastříkat; pro snadný výběr prvního parfému naslepo si přečtěte také náš průvodce parfémy vhodné pro nákup naslepo.

Klon, nebo originál? Co vědět předem

Můžu si Versace Eros vyzkoušet v odstřiku 3ml nebo 10ml?
Ano. 10ML prodává Eros jako odstřik 3ml, 10ml i 30ml, vždy stáčený z originálního flakonu. 10ml odstřik vystačí přibližně na 200 střiků, tedy na týdny nošení, než se rozhodnete pro celý flakon nebo klon.
Které klony Versace Eros tento průvodce vybírá?
Z klonů tento průvodce vybírá Versencia Oro jako nejlepší celkovou volbu, Imperial Blue jako nejpodobnější a Colossus jako volbu s nejnižší cenou. Blue Sapphire, Terra a Ambery Mint jsou svěžejší, jemnější nebo střídmější pojetí. Z originálních parfémů sdílí Le Male Elixir s Eros mátu, vanilku a tonkové boby, zatímco Y Eau de Parfum má společná jablko, pelargonii, tonkové boby, cedr a vetiver.
Který dupe Versace Eros řadíme na první místo?
Nejlepší celkovou volbou v tomto průvodci je Versencia Oro od Maison Alhambra: její stránka na Fragrantica odpovídá vonné pyramidě Eros — mátě, zelenému jablku a citronu, tonkovým bobům, Ambroxanu a pelargonii, následovaným vanilkou, cedrem, vetiverem a dubovým mechem. Několik majitelů uvádí, že se vůně v základu odchyluje nebo působí synteticky.
Jak blízko má Imperial Blue k Versace Eros?
Členové Fragrantica ho považují za velmi podobný Eros a těžko rozeznatelný, jen jemnější a méně výrazný. Jeden z nich vnímá v úvodu více máty, ale říká, že se vůně v základu jasně podobá Eros. Všichni kromě dvou členů, kteří hlasovali na srovnávací stránce Parfumo, považují tuto dvojici za podobnou.
Vycházejí dupes Eros z Eau de Toilette, nebo z Eau de Parfum?
Většina srovnání v tomto průvodci se týká Eros Eau de Toilette, včetně srovnání Colossus, Imperial Blue a Terra na Parfumo. Výjimkou je Blue Sapphire: Parfumo ho srovnává s Eros Eau de Parfum.
Stojí klony Eros v přepočtu na ml výrazně méně než odstřik?
V přepočtu na ml výrazně: každý klon, jehož cenu se nám podařilo k datu kontroly zjistit, stojí za ml mnohem méně než Eros. 10ml odstřik Eros stojí 25,11 € a 3ml odstřik 8,01 €, což je méně než u většiny klonů v lahvičkách uvedených ve srovnávací tabulce.
Jak dlouho mi Versace Eros vydrží?
Záleží na vaší pokožce i počasí, proto žádný průvodce nemůže zaručit konkrétní výdrž. Nejjednodušší způsob, jak to zjistit, je týden nosit 3ml odstřik, který vystačí přibližně na 60 střiků, a sledovat, jak se na vás vůně chová.

Zdroje

  1. Versencia Oro by Maison Alhambra (Fragrantica)
  2. Colossus vs Eros (Parfumo comparison)
  3. Colossus, member write-up (Parfumo)
  4. Imperial Blue by Riiffs (Fragrantica)
  5. Imperial Blue vs Eros (Parfumo comparison)
  6. Blue Sapphire by Lattafa Pride (Parfumo)
  7. Blue Sapphire vs Eros Eau de Parfum (Parfumo comparison)
  8. Terra Eau de Toilette by Vince Camuto (Parfumo)
  9. Ambery Mint (Dossier)

Jak jsme srovnávali

Každá alternativa je seřazena podle toho, jak věrně sleduje tóny a základ vůně Eros, na základě uvedeném u ní v tabulce. Ceny v jiných obchodech jsou ověřené 28. září 2026 a často se mění; ceny 10ML na této stránce jsou aktuální.

10ML je nezávislý obchod, není spojen se značkou Versace ani se značkami zde uvedených alternativ a žádná z nich ho nedoporučuje. Jejich názvy slouží jen k označení srovnávaných parfémů.

Noste ho týden, ne deset vteřin.

Designerové i niche parfémy v 10ml odstřicích, abyste s vůní mohli chvíli žít, než se rozhodnete.

Prohlédnout odstřiky

Zobrazit všechny průvodce