Pantheon Roma Così Blu
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Così Blu by Pantheon Roma opens sharp and spiced, absinthe, cinnamon and nutmeg cut with a burst of strawberry that keeps the bitterness in check. There is no separate heart here; the spiced opening runs straight into a dense, resinous base of ambergris, castoreum, cedar, civet, hay, incense, olibanum, sandalwood, Siam benzoin, vanilla and white musk. The effect leans smoky and animalic rather than sweet, closer to old wood and warm fur than to fruit. Released in 2017, worn by men and women alike, it suits anyone who wants a scent with real weight to it. Voters wear it in winter and autumn, largely after dark. The longevity vote leans long-lasting, and the sillage vote leans moderate too. A 3ml decant is a fair way to spend a week finding out if it suits you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Così Blu
Così Blu vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Absint
- Kaneel
- Nootmuskaat
- Aardbei
- Basiswat blijft hangen
- Grijze amber
- Castoreum
- Ceder
- Civet
- Hooi
- Wierook
- Olibanum
- Sandelhout
- Siam-benzoë
- Vanille
- Witte musk
- Merk
- Pantheon Roma
- Parfumeur
- Arturetto Landi
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Pantheon Roma Così Blu, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Absint
- Kaneel
- Nootmuskaat
- Aardbei
Basis2 uur – 7–12 uur
- Grijze amber
- Castoreum
- Ceder
- Civet
- Hooi
- Wierook
- Olibanum
- Sandelhout
- Siam-benzoë
- Vanille
- Witte musk
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uitAvond
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 45%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 49%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 38%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 38%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 276 stemmen
- Zeer zwak4%10 stemmen
- Zwak10%28 stemmen
- Matig28%78 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)45%125 stemmen
- Eeuwig13%35 stemmen
Sillage, 235 stemmen
- Intiem9%22 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)49%115 stemmen
- Sterk34%80 stemmen
- Enorm8%18 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente20%50 stemmen
- Zomer8%21 stemmen
- Herfst34%85 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)38%94 stemmen
Moment van de dag, 249 stemmen
- Overdag16%41 stemmen
- Kantoor11%27 stemmen
- Avond35%86 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)38%95 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Pantheon Roma Così Blu mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 37%
Deelt Siam-benzoë · Kaneel
Deelt Hooi · Wierook
Deelt Absint · Nootmuskaat
- Bespaar 37%
Deelt Castoreum · Vanille
Deelt Hooi · Ceder
Deelt Siam-benzoë · Grijze amber
- Klantfavoriet
Deelt Siam-benzoë · Ceder
Deelt Grijze amber · Ceder
Combineer met
Pantheon Roma Così Blu + een van deze
Voegt Bergamot · Jasmijn toe
Voegt Kardemom · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Patchoeli · Bergamot toe
Voegt Labdanum · Tonkaboon toe
Meer van Pantheon Roma
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Bespaar 35%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Pantheon Roma Così Blu naar?
Pantheon Roma Così Blu opent met Absint, Kaneel, Nootmuskaat en Aardbei. Het droogt af naar Grijze amber, Castoreum, Ceder en Civet.
Blijft Pantheon Roma Così Blu lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (45% van de stemmen), en 58% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (49% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Pantheon Roma Così Blu geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 8% van de seizoensstemmen.
Is Pantheon Roma Così Blu geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 38% van de seizoensstemmen.
Is Pantheon Roma Così Blu voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 73% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 27% naar overdag of kantoor.
Kan ik Pantheon Roma Così Blu op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 11% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Pantheon Roma Così Blu?
Così Blu is gemaakt door Pantheon Roma. De parfumeur is Arturetto Landi. Het kwam uit in 2017.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Pantheon Roma Così Blu dragen?
Een 10ml-decant van Pantheon Roma Così Blu bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Pantheon Roma kan ik proberen?
Naast Pantheon Roma Così Blu heeft 10ML ook Dolce Passione, Annone en Trastevere van Pantheon Roma, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Pantheon Roma Così Blu het originele parfum?
Ja. Elke decant van Pantheon Roma Così Blu wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Pantheon Roma, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







